|||

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie
Naše personální Agentura Dream Job s.r.o. si pro naše stávající a zároveň nové klienty připravila skvělou akci BLESKOVÝ NÁBOR, ve které vám garantujeme, že do 72hod dodáme ty nejvhodnější kandidáty/ky dle vašich přesných požadavků a pokud se tak nestane, máte u nás 50% SLEVU!

Velmi intenzivně vnímáme současnou situaci v hotelnictví a cestovním ruchu a chceme vám být oporou a business partnerem i v tomto nelehkém období.

Nikdy pro vás nebylo tak výhodné vyzkoušet si naše profesionální služby a pustit se do společného projektu. Zkontaktujte nás ještě dnes a získejte ty nejlepší zaměstnance na pozicích středního a vyššího managementu. A to do 72hod.

Svůj zájem o spolupráci nám napište na email: job@dream-job.cz anebo nám zavolejte na tel.: 725 370 733 či přes poptávkový formulář.

Těšíme se na vás! Využijte této příležitosti a zkontaktujte nás. 

 

Značka Dream Job je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie. Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nechceme být jen personální agenturou, chceme představovat komplexní služby s přidanou hodnotou, být vaším partnerem.

Děkujeme,

Team personální Agentury Dream Job s.r.o.

 

AKCE: Bleskový nábor do 72hod, s možnou 50% slevou