|ikona-personalni-agentura-dream-job|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Přemýšlíte jak pomoci nastartovat sebe a svůj hospitality byznys? 3 měsíční koronavirová pauza dala jistě nejednomu zaměstnanci a zaměstnavateli v (nejen) hotelnictví zabrat. Než se hotelové recepce a lobby bary zaplní turisty, budeme si muset ještě chvilku počkat.

Proč tedy právě teď nevyužít kurzů vedenými specialisty a nepřiučit se něco nového v oboru? Být o krok dál přeci není nikdy na škodu a proto jsme se rozhodly, představit Vám službu Akademie Asociace hotelů a restaurací ČR.

Asociace hotelů a restaurací České republiky (www.ahrcr.cz) je sdružení provozovatelů hotelů, penzionů, odborných škol, provozů restaurací aj. Spousta hotelových a gastro provozovatelů jsou již členy AHR ČR a kurzy z Akademie AHR možná znají. Kurzy jsou určeny jak pro zkušené podnikatele tak pro nováčky v oboru. Můžete si vybrat z mnoha kurzů zaměřených na hned několik sfér správného fungování hotelu či jiného provozu. V nejbližší době se chystá několik oblastí kurzu.


Přihlásit se můžete na:

 • Revenue aneb jak správně prodat správný produkt tomu pravému zákazníkovi ve správný čas.
 • Housekeeping ve 2 modulech – typy a triky v trendech housekeepingu. Motivování a vedení týmu HSK oddělení.
 • Food & Beverage oddělení a jeho provoz – jakým způsobem vést tým F&B zaměstnanců, jak efektivně plánovat či jak sestavit menu.
 • Front Office ve 2 modulech – jak by měl správně komunikovat recepční? Jak by měl správně a efektivně nabízet služby v rámci upsellingu?
 • Jak rozjet podnikání v gastro provozu – start ups, new openings.

Organizaci kurzů AHRČR se věnují:

  • Ing. Radek Pálka – uznávaný šéfkuchař, který si ve své kariéře prošel pozicemi napříč F&B úsekem včetně pozicí F&B Managera. Zkušenosti získával postupně ve světě. Učil se od profesionálů v Africe, Německu, USA či Francii. Prostředí kuchyně mu je nejblíže a proto se rozhodl v ní také zůstat. Radek vedl Národní tým kuchařů a cukrářů ČR  nebo také tým kuchařů a později i zaměstnanců F&B úseku hotelu Crowne Plaza – dnes již hotel International. V současnosti je Radek šéfkuchařem v hotelu DUO  a věnuje se svému blogu Šéfkuchařův deník.
  • Jaroslav Vaculka – Jaroslavovi bohaté hotelové zkušenosti pochází z malých i velkých hotelových provozů. Již 12-tý rok se věnuje hotelovému rozvoji, vytváření nových koncepcí v národních i nadnárodních hotelech. Stejně dobře si umí poradit i v regionech a vždy se snaží čerpat ze svých praktických zkušeností jež se snaží formou kurzů předat dál.
  • Jaroslava Vyskočilová – od začátku svého profesního života si prošla spousty řadovými pozicemi v hotelu od F&B oddělení, přes vedoucí pozice, spoluřízení vlastního provozu či realizace cateringů. Jaroslavě jsou velmi dobře známé i pozice v top managementu mezinárodních hotelových sítí jako je Holiday Inn Prague Congress Centre či 5* hotel Corinthia Prague  – bývalý hotel Forum. Poslední roky získala zkušenosti v rámci Housekeeping oddělení hotelu Vienna House Diplomat.
  • Jiřina Jenčková – studovala v Rakousku a USA. Po návratu do Čech úspěšně absolvovala Vysokou školu hotelovou a Vysokou školu obchodní v Praze. Během svých studií získala mnoho cenných zkušeností v prestižních hotelích v Rakousku a Praze na F&B a Front Office odděleních. Po front office zkušenostech okusila práci v back office a to hlavně na revenue a sales odděleních hotelů. V průběhu let se vypracovala na pozici Regional Revenue Manager pro hotel International, Grandhotel Bohemia Praha  a Grandhotel Bohemia Brno. Již 14 let se Jiřina věnuje mentorské a lektorské činnosti pro AHR ČR, Vysokou školu ekonomickou a pro vlastní poradenskou společnost PHC.
  • …. a mnoho dalších lektorů z hotelové branže.

Díváte se na již vypsané kurzy a nenašli ten, který by odpovídal Vašim představám? Nemusíte věšet hlavu. Akademie AHR ČR je připravena i v tomto ohledu a nabízí možnost přípravy kurzu dle Vašich očekávání. V sekci kurzy na míru jednoduše napíšete svůj podnět a svěřený tým odborníků se o celý projekt postará a v neposlední řadě s Vámi zkonzultuje. V minulosti proběhly kurzy jako např.: PR & komunikace ve firmě, Motivace a vedení týmu zaměstnanců, Efektivní výběr zaměstnanců, Kalkulace v gastro provozech, Age management, Profesionální obsluha hostů pro číšníky a servírky apod.

 

ikona-personalni-agentura-dream-job

Naše personální Agentura Dream Job s.r.o. je s Vámi již 9 let a i my se věnujeme odborným přednáškám a diskuzím na aktuální palčivá témata, která jsou zaměřené výhradně na hotelnictví, cestovní ruchu a gastronomii. Připravujeme aktuálně téma z oboru lidských zdrojů v době post-koronaviru. Pokud máte zájem o účast, prosím, zkontaktujte nás

 

Jménem Agentury Dream Job Vám přejeme abyste i vy našli ten správný kurz a načerpali z něj veškeré užitečné informace, které mohou být pro Vaši hotelovou provozní praxi velkým přínosem! Neváhejte se nám pochlubit. Na oplátku rádi zveřejníme Vaše dojmy z absolvovaných kurzů Akademie AHR ČR!

Dominika Březinová
Researcher

Agentura Dream Job s.r.o.
www.dream-job.cz

domca-foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: https://www.akademieahr.cz/

 

Akademie Asociace hotelů a restaurací ČR