logo-kongres-horeka-112|vstupenka-kongres-horeka-112

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Nenechte si ujít již 19. kongres HOREKA 112.
Kongres nabízí jedinečnou inspiraci pro každého, kdo se zajímá o podnikání v pohostinství v České republice. Na akci máte možnost vyslechnout si své zkušenější kolegy, díky kterým můžete přijít na nové metody ve svém podnikání.

Každý rok se této akce v Praze zúčastní kolem 600 účastníků, na kongrese pořádaném v Olomouci necelých 400. Největší část účastníků působí v hotelovém prostředí, menší, ale přesto významná skupina jsou lidé působící v restauracích, barech či kavárnách.

Kongres HOREKA je ideálním místem pro navázání nových kontaktů. Každý účastník má také možnost zúčastnit se diskusí o nejrůznějších problémech.

Co musíte udělat, abyste se na kongres dostali?
Stačí se pouze zaregistrovat na internetových stránkách, které jsou níže uvedeny.

Termín kongresu: 28. 5. 2019
Termín kongresu: Aquapalace Hotel Prague (https://www.aquapalace.cz/)

Akce začíná registrací v 8:00 hodin předpokládaný konec je v 16:30 hodin.

Dopoledne se můžete těšit například na prezidenta, AKC Miroslava Kubce, ředitele odboru podnikatelského prostředí a obchodního podnikání Pavla Vinklera či propagátorku a popularizátorku medicíny a zdravého životního stylu, internistku a systematickou psychoterapeutku Kateřinu Cajthamlovou. Chybět nebude ani panelová diskuse, které se zúčastní Luboš Kastner, Gorjan Lazarov, Jan Hawelka a další.

V odpoledním programu vám Radka Telyčková přiblíží důležitost recenzí. Akce nabízí kuchařské a digitální workshopy, v hlavních programech se můžete těšit na Zdeňka Lískovce, Marka Křováka, Oskara Klanerta, Petra Stádníka, Lukáše Hejlíka, Ivana Pechánka či Miloslava Boučka. 

Více informací o akci naleznete na https://www.horeka112.cz/.

Kamila Šromotová
Administrative Assistant

 

Hledáte uplatnění v gastrojobs? Zašlete nám svůj životopis na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job.

 

 

 

 

 

19. kongres HOREKA 112