← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Krásné podzimní období přeje konferencím a akcím. Máme zde pro vás pár tipů, které by vás mohly zajímat a kde byste se třeba mohli s námi, konzultantky Agentury Dream Job, osobně potkat.

for gastro
Kdy: 7.10.-9.10.2021
Místo: PVA EXPO PRAHA v Letňanech 

Typ akce: Veletrh FOR GASTRO & HOTEL je již na trhu 11 let. Snaží se propojovat nabídku s poptávkou na trhu a uzavírat kontrakty přímo na veletrhu. Všichni profesionálové, ale i milovníci kvalitní gastronomie jsou vřele vítáni u tohoto odborného veletrhu. Současně bude probíhat KONGRES FOR GASTRO & HOTEL, který se bude věnovat aktuálním žhavým tématům, www.kongresforgastro.cz
Vstupné:
7. 10. – 8. 10. 2021 – kontraktační den především pro profesionály z HoReCa segmentu – 300 Kč/osoba
9. 10. 2021 – vstupné: 150 Kč (sobota), zlevnění 100,- Kč

HOREKA112
Kdy: 2.11. 2021
Místo: hotel Pyramida
Typ akce: Jedná se o B2B akci na trhu. Kongres HOREKA 112 vznikl již v roce 2009 a dle uvedených údajů proběhlo během 10 let 20 setkání a kongres navštívilo na 8000 účastníků! Tento projekt je postaven na unikátní platformě pro výměnu zkušeností všech HoReCa profesionálů, kteří jsou aktivní a chtějí o svoje místo na trhu bojovat v časech dobrých i těžkých. Na úvod programu budou dva pohledy na budoucnost, a to pohled ekonomický od skvělého ekonoma Vladimíra Pikory a na druhé straně pohled epidemiologa Rostislava Maďara.      
Vstupné:
– Manažeři, majitelé a zástupci oboru HoReCa: VSTUP ZDARMA
– Dodavatelé služeb a zboží do ubytovacích a gastronomických zařízení – 2.900 Kč bez DPH / os.

Forum-cestovniho-ruchu-2021
Kdy: 23.11.2021 
Kde, vstupné: na přesné informace čekáme, registrace a informace zatím nebyly zveřejněny.
Typ akce: 10 fórum cestovního ruchu je konferencí a vzdělávací platformou. Snaží se najít řešení na aktuální i budoucí výzvy turismu, které mají či budou mít zásadní vliv pro zahraniční i tuzemské návštěvníky České republiky. Fórum pořádá agentura CzechTourism ve spolupráci s profesními asociacemi a regionálními partnery. Každý rok se věnují aktuálnímu tématu, nyní si klade za cíl shrnout vzestupy i pády v oboru cestovního ruch během covidové pandemie.

Věřím, že vás některá akce zaujala a že se na některé z nich potkáme. Těšíme se přímo na Vás : )

Hezký den

Pavla Hodinková

pavla@dream-job.cz