tip-adviser-logo

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Minulý týden vám naše Agentura Dream Job poskytla informace o nejlepších hotelech světa. Dnes bychom vám chtěli představit nejlepší restaurace, které můžete navštívit i vy. Nejlepší restaurace zveřejnil, stejně jako hotely, jeden z největších recenzních serverů TripAdvisor, který restauracím udílel i ceny. My Vám teď přinášíme desítku těch nejlepších.

 • Au Crocodile – Štrasburk, Francie
  Au Crocodile je francouzská luxusní restaurace. Byla pojmenována po krokodýlovi, kterého dovezl ze zahraničí první majitel restaurace. Šéfkuchař  Emile Jung získal pro restauraci 3 michelinské hvězdy. V současné době má restaurace pouze jednu, ale i tak byla vyhlášena za nejlepší na světě.
  https://www.au-crocodile.com/fr/?utm_source=tripadvisor&utm_medium=referral
 • Martin Berasategui – Lasarte, Španělsko
  Martin Berasategui je exkluzivní a elegantní restaurace vedená známým šéfkuchařem Martínem Berasategui (oceněným 8 hvězdami Michelin). Restaurace Lasarte přináší gastronomický zážitek, který by neměl chybět. Restaurace nedávno získala třetí michelinskou.
  http://www.martinberasategui.com/es/inicio
 • Restaurante Benazuza – Cancún, Mexiko
  Tato restaurace je součástí Oasis Hotels & Resorts. Obsluha restaurace je velice příjemná a důkladně Vám vysvětlí každý pokrm. Restauraci vyzdvihl šéfkuchař Rafael Zafra ze Španělska, který své vědomosti naučil i současné kuchaře.
  https://oasishoteles.com/en
 • La Colombe – Constantia, Jihoafrická republika
  La Colombe je jedna z nejznámějších a mezinárodně uznávaných restaurací v jižní Africe. Restaurace má úchvatné výhledy na údolí vína Constantia, False Bay a Hout Bay.
  https://www.lacolombe.co.za/
 • TRB Hutong – Peking, Čína
  TRB Hutong je první restaurace v Pekingu založená společností TRB Hospitality Group. Nabízí současnou evropskou kuchyni a usiluje o poskytování nejvyšší úrovně pohostinnosti pro své hosty.  Od roku 2015 se řadí mezi jedny z nejlepších restaurací světa.
  http://www.trb-hutong.com/?utm_source=tripadvisor&utm_medium=referral

Pokud se do jedné z těchto restaurací chystáte anebo si dopřejete jakýkoliv gastronomický zážitek, přejeme Vám dobrou chuť!

Kamila Šromotová
Administrative Assistant

 

 

 

 

 

Zdroj: www.tripadvisor.cz/TravelersChoice-Restaurants

10 nejlepších restaurací světa za rok 2018