unitas-hotel-logo

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Jeden z největších recenzních serverů TripAdvisor, oceňuje nejen zahraniční restaurace a hotely, ale také hodnotí hotely jednotlivých zemí. Proto si pro vás Agentura Dream Job tento týden připravila desítku českých hotelů, které byly vyhodnoceny tento rok, jako nejlepší.

1. Unitas Hotel – Praha
Čtyřhvězdičkový hotel nacházející se přímo v srdci historického centra města, jen několik kroků od hlavních historických a kulturních zajímavostí, nákupních center a ochodů. Hotel byl navržen významným španělským architektem Meritxellem Cuarterem a doplněn sbírkou obrazů slavného španělského malíře Quimem Domenem
www.hotel-unic.cz/

2. BoHo Prague Hotel – Praha
BoHo Prague Hotel se nachází nedaleko Staroměstského náměstí a v současné době má čtyři hvězdičky. BoHo je symbol dokonalosti a nabízí vám pocit zabaleného kouzla, klidu, relaxace a luxusu.
www.hotelbohoprague.com/

3. Aria Hotel Prague by Library Hotel Collection
Aria Hotel Prague je pětihvězdičkový hotel a je ideálním místem pro milovníky hudby. Nachází se centru půvabné oblasti Malé Strany. Nedaleko můžete nalézt Karlův most nebo katedrálu sv. Mikuláše.
www.ariahotel.net/cs/default.html

4. Alcron Hotel Prague
Pětihvězdičkový hotel, kterého součástí je i stejnojmenná restaurace, oceněná v roce 2012 – 2017 michelinskou hvězdou se nachází v centru města, nedaleko Václavského náměstí. Hosté oceňují jedinečný servis a pohostinnost, který zaměstnanci poskytují.
www.alcronhotel.com/cs/

5. Four Seasons Hotel Prague
Romantický hotel nedaleko Karlova mostu pyšnící se pěti hvězdičkami. Součástí hotelu jsou také, které spojují místní tradice s nejnovějšími luxusními rozmazlování.
www.fourseasons.com/content/fourseasons/en/properties/prague/landing_pages/ppc/landing_3.html?source=tapragueblhotel

6. La Ballerina – Praha
Kousek od známého Tančícího domu se nachází komfortní městský pětihvězdičkový hotel La Ballerina. Hotel je moderně, velice hezky vybavený a je ideální volbou pro hosty hledající komfortní ubytovaní.
www.ballerinahotel.com/cs/home.html

 7. Mandarin Oriental – Praha
Pětihvězdičkový hotel Mandarin Oriental se nachází v budově bývalého kláštera ze 14. století. Své návštěvníky proto přitahuje svým luxusem a také krásně zachovalým historickým prostorem.
www.mandarinoriental.cz/prague/mala-strana/luxury-hotel?kw=MOPRG-Business-Listing-Website&htl=MOPRG&eng=TripAdvisor&src=paidlisting

8. Alchymist Grand Hotel & Spa – Praha
Mezi malebnými uličkami Malé Strany, můžeme nalézt luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. V současné době se tento hotel pyšní svými pěti hvězdičkami a zaujme vás především svým pohádkovým prostředím.
www.alchymisthotel.com/cs/home.html

 9. Hotel Julian – Praha
Hotel Julian je rodinný čtyřhvězdičkový hotel v historickém centru Prahy. Hotel poskytuje výhled z jedinečné střešní terasy, která má nádherný výhled na Pražský hrad a přilehlé zahrady.
www.hoteljulian.com/?lang=en&utm_source=tripadvisor&utm_campaign=trip%20business%20listing&utm_medium=email

10. Hotel UNIC – Praha
Hotel UNIC Praha je čtyřhvězdičkový hotel navržený významným španělským architektem Meritxellem Cuarterem a designérka interiérů Danielou Baeza. Hotel je doplněn sbírkou originálních obrazů malíře Quima Domene vytvořil sbírku originálních obrazů, které umocňují krásu interiéru.
www.hotel-unic.cz/

Doufám, že se vám desítka nejlepších českých hotelů líbila. Pokud se rozmýšlíte nad navštívení jednoho z nich, určitě neváhejte.

Kamila Šromotová
Administrative Assistant

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.tripadvisor.cz/TravelersChoice-Hotels-cTop-g274684

10 nejlepších hotelů v ČR za rok 2018