Jako každý rok i letos zveřejnil recenzní server TripAdvisor, který patří k největším na světě, tradiční anketu Travellers’ Choiceza rok 2019. TripAdvisor uděluje Certifikát výjimečnosti restauracím, ubytovacím zařízením a atrakcím, které získávají dlouhodobě skvělé recenze. Anketa srovnává služby, kvalitu a jedinečnost hotelů z celého světa a oceňuje ty nejlepší. Abyste i vy mohli nahlédnout do výsledku, přináší vám naše Agentura Dream Job desítku nejlepších. 

 

 • Tulemar Bungalows & Villas, Manuel Antonio, Kostarika
 • Nachází se v srdci města Manuel Antonio. Zajímavé je, že celý areál Tulemar Bungalows & Villas je obklopen džunglí a divočina je bohatá; uvidíte opice, lenošky a exotické ptáky. Naleznete zde také překrásnou písečnou pláž se spoustou palmových stromů.
  https://tulemar.com/
 • Hotel Belvedere, Riccione, Itálie
  Riccione se přezdívá „zelená perla Jadranu“ a najdete ho nedaleko města Rimini. Je to město módy a od 19. století působí jako residence pro bohaté návštěvníky. Hotel Belvedere se pyšní skvělou      kuchyní, lásku k detailům a festivalům. Za minulý rok získal hotel ocenění za Výborný hotel, Bez myšlenek a Joy-being.
  www.belvederericcione.com/it/hotel-riccione/1-0.html
 • Viroth’s Hotel, SiemReap, Kambodža
  SiemReap je hlavní město stejnojmenné provincie v Kambodži Hotel se nachází v klidné oblasti, je doplněn rozsáhlými zelenými plochami a vertikálními zahradami. 15 minut od hotelu můžete navštívit Angkor Wat, který patří na seznam světového dědictví UNESCO. Za rok 2019 byl oceněn i v dalších kategoriích a to v Top Hotel in the World, Top Hotel In Asia Pacific a v Top hotel in Cambodia
  www.viroth-hotel.com
 • Kenting Amanda Hotel – Hengchun, Pching-tung
  Hengchun je nejjižnější město na Tchaj-wanu a je to vstupní cesta do národního parku Kenting. Kenting Amanda hotel je luxusní hotel s 48 pokoji. V areálu můžete navštívit i lázně nebo tradiční festival.
  http://www.amanda-hotel.com/
 • Hotel Alpin Spa Tuxerhof – Tux, Rakousko
  Tux je obec v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Hotel Alpin Spa Tuxerhof je tradiční hotel s hlavním cílem pečovat co nejlépe o zákazníky. Nalezneme zde také největší saunový komplex na světě a spoustu lázeňských úkrytů.
  https://www.tuxerhof.at/
 • FernchQuarter Inn, Charleston, South Carolina
  Charleston je přístavní město v Jižní Karolíně ve Spojených státech Amerických. FrenchQuarter Inn je romantický, rodinný, bussiness hotel. Pyšní se svou jižní pohostinností. V ceně máte i zapůjčení motocyklu, který je vybaven košem na suvenýry, a s ním můžete objevovat pohodlně město.
  https://fqicharleston.com/
 • The Resort at Pedregal, Cabo, San Lucas, Mexiko
  Cabo je letovisko na jižním cípu polooostrova Baja California The resort at Pedregal je luxusní bussiness hotel, který má v sobě romantického ducha, krásnou pláž i lázně.
  https://www.theresortatpedregal.com/activities
 • Belmond Palacio Nazarenas, Cuzco, Peru
  Tento hotel je zajímavý jak svou historií, tak svou současností. Základy hotelu jsou postaveny už za dob Inků, díky tomu se ocitnete úplně v jiném světě. V hotelu naleznete i lázně, které jsou inspirovány inkouskou a andskou kulturou.
  https://www.belmond.com/hotels/south-america/peru/cusco/belmond-palacio-nazarenas/
 • Kayakapi Premium Caves, CappadociaÜrgüp, Turecko
  Kayakapi Premium Caves velice krásný, romantický hotel, který vás okouzlí svou zajímavou atmosférou. Kayakapi Spa se nachází u historického Davut Agha Mansion, kde si můžete zdarma prohlédnout všechny jeskyně. Kayakapi Premium Caves získal tento rok i ocenění First & Only Boutique Hotel in Cappadocia.
  http://www.kayakapi.com/
 • Hanoi La Siesta Hotel & Spa, Hanoj, Vietnam
  Hotel La Siesta ztělesňuje čistý luxus. Slibuje vřelé přivítání a profesionální osobní služby. Hlavní atrakcí, která láká spoustu turistu, je jezero Hoan Kiem a skryté kouzlo staré čtvrti Hanoje. K vybavení hotelu patří lázně,kde během pobytu můžete relaxovat.
  http://www.hanoilasiestahotel.com/

 

Pokud jsme vás inspirovali k návštěvě jednoho z těchto hotelů, přejeme vám krásnou dovolenou!

Kamila Šromotová
Administrative Assistant

 

 

 

 

 

Zdroj: https://www.tripadvisor.cz/TravelersChoice-Hotels-cTop-g1