|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie
Již po třinácté promění 1. května růžová vína z Moravy a Čech Pražský hrad na místo radosti, lásky a romantiky. Svátek růžových vín proběhne letos od 11 do 19 hodin tradičně přímo na Svatováclavské vinici v areálu Villy Richter. Těšit se můžete na desítky vzorků vín dvaceti vinařství. Akce je určená nejen milovníkům rosé, ale všem, kteří se rozhodli strávit sváteční den stylově ve společnosti svěžích a hravých vín z moravských a českých vinic.

Převažovat budou mladá růžová vína zejména ročníku 2022, který se už během listopadových svatomartinských oslav ukázal jako ročník povedený. Mezi prezentovanými víny však najdeme i některá vína starší. A chybět nebudou ani růžové sekty a letos nově také vinné střiky. Kromě báječných vín si můžete vychutnat příjemnou atmosféru a dechberoucí výhled na celou Prahu. Za vzorky vín budou návštěvníci vinařům platit pomocí nabíjecích čipů, které dostanou při vstupu. Od přítomných vinařů bude možné zakoupit samozřejmě i celé lahve a na místě bude i možnost občerstvení..

Vstupné: na místě 400 Kč, předprodej vstupenek za 350 Kč ZDE 
V ceně: vstup, degustační sklenice, dobíjecí čip nabitý na 5 vzorků v hodnotě 100 Kč a info brožura…

Moravští a čeští vinaři, na které se můžete těšit:

GELTSCHBERG WINES, Lukáš Polívka – Polivka winery, Rajhradské klášterní, Rodinné vinařství Jedlička Bořetice, Rodinné vinařství Vican, SPIELBERG CZ, Vinařství David Chocholatý, Vinařství MACHOVEC, Vinařství MERLON, Vinařství Mikrosvín Mikulov, Vinařství Schwarz, Vinařství U švárů, Vinařství Vajbar Kobylí, Vinařství Válka, Vinařství Vinice-Hnanice,  BOHEMIA SEKT, VÍNO BLATEL, VINO HORT, Víno Štýbl, ZNOVÍN ZNOJMO.

Akce je pořádána Vinařským fondem a každoročně přivítá tisíce návštěvníků.

 

Ať už pro vás bude 1. máj svátkem lásky, vína nebo práce, užijte si ho hlavně v klidu a pohodě!:)

 

Za tým Agentury Dream Job s.r.o.

Petra Sudlíková 
Senior Recruitment Consultant 

Zdroj: www.vinarskecentrum.cz

 

Svátek růžových vín – 1. máj na Hradě