Headhunting | Executive Search | Recruitment

Jsme specialisté na zprostředkování nejlepších kandidátů pro vaši společnost prostřednictvím našich klíčových služeb: Headhunting, Executive Search a Recruitment. Naše agentura nabízí komplexní podporu od počátečního hledání až po finální výběr. Praktikujeme metody, které zajišťují nejen diskrétnost, ale také ochranu identity klientů. Naše hlavní zaměření je v oblasti hospitality a gastrojobs, kde často naplňujeme pozice jako General Manager, F&B Managers, Sales Managers a další… Pro lepší představu pozic, které hledáme pro naše klienty, se můžete podívat zde:

Headhunting | Executive Search

Služba Headhuntingu | Executive Serch spočívá v aktivním vyhledávání a oslovování vysoce kvalifikovaných jednotlivců, kteří již mohou mít pracovní místo a aktivně nehledají novou práci. My za vás prozkoumáváme trh práce a identifikujeme vhodné kandidáty pro konkrétní role ve vaší firmě. Tyto kandidáty poté oslovujeme. I v tomto případě pracujeme s naší databází ověřených kandidátů. 

Recruitment

V případě služby recruitmentu se zabýváme celým procesem náboru, který zahrnuje inzerování pracovních pozic, vyhledávání vhodných kandidátů z databáze a prostřednictvím online kampaní, jejich hodnocení a sestavení shortlistu pro vaši pozici. Uskutečňujeme tak pohovory a pomáháme našim klientům najít nejlepšího kandidáta pro danou pozici.

V případě vašeho zájmu o nabízené služby nás neváhejte kontaktovat
na e-mailu info@dream-job.cz

Připojte se k našemu newsletteru!

A dostávejte informace o nejaktuálnějších vypsaných pozicích přímo do vašich emailových schránek!

Mám zájem o spolupráci. Prosím, kontaktujte mě.