Travel Specialist – incoming agency, Praha

Hlavní směr našeho klienta je zajištění incentivních, leisure či poznávacích zájezdů pro mezinárodní klientelu. Cestovní kancelář má na trhu dlouhou tradici a patří mezi úspěšné příjezdové cestovní kanceláře nejen v České republice, ale svůj rozsah služeb nabízejí i v Maďarsku a v Rakousku. V současnosti do svého týmu cca 10 zaměstnanců hledají kandidáta/ku na pozici Travel Agent, který se nebojí samostatné práce. Pozice je vhodná pro absolventy VŠ pouze se zaměřením na cestovní ruch nebo pro kandidáty se zkušenostmi v cestovním ruchu.

Náplň práce:
samostatné zpracování nabídek a jejich kalkulace na základě přání klienta,
objednávání služeb u dodavatelů – hotely, restaurace, dopravci atd.,
zajišťování veškerých požadavků klienta v průběhu akce,
pravidelná kontrola kvality služeb u subdodavatelů,
příprava podkladů pro účtárnu,
pravidelná aktualizace informací v interní databázi,
administrativní úkony – práce s Excelem, Wordem a Powerpointem.

Požadavky na kandidáta/ku:
ukončené SŠ vzdělání,
VŠ vzdělání v cestovním ruchu výhodou,
zkušenosti v cestovním ruchu – CK/CA, hotelová recepce, rezervační oddělení apod. výhodou,
výborná angličtina nutností – vzhledem k pravidelné komunikaci s klienty,
znalost druhého světového jazyka velkou výhodou,
znalost práce na PC (MS Word, Excel, PowerPoint),
časová flexibilita, schopnost samostatné práce i práce v týmu,
přehled turistických míst v Praze,
kladný vztah k práci v cestovním ruchu.

Nabízíme:
odpovídající mzdové ohodnocení,
příjemné pracovní prostředí v centru Prahy,
práci ve společnosti s dlouholetou tradicí.

Pokud Vás zajímá více informací o pozici a rádi byste byli zařazeni do výběrového řízení, kontaktujte nás emailem na job@dream-job.cz společně s Vaším CV v angličtině!