Technický ředitel/ka – hotelový řetězec, Praha

Pro našeho klienta, rozsáhlý hotelový řetězec, hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Technický ředitel/ka. Společnost spravuje několik hotelů v celé České republice a nabízí velkou škálu ubytovacích zařízení od luxusních až po 3* hotely. Hotely jsou umístěny jak ve velkých městech tak i v atraktivních horských oblastech.

Náplň práce:

• kompletní odpovědnost za veškeré technické rekonstrukce ve všech hotelech společnosti,
• centrální řízení externích dodavatelů, jejich kontrola,
• výběr nejvhodnějších dodavatelů,
• finanční a ekonomické plánování v této oblasti,
• spolupráce s technickými managery jednotlivých hotelů,
• vedení příslušných evidencí správy objektu,
• pravidelný report managementu.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání (stavebnictví či architektura),
• zkušenost na obdobné pozici min. 8 let,
• znalost AJ na komunikativní úrovni,
• zodpovědný přístup, samostatnost, flexibilita,
• výborné organizační a komunikační schopnosti,
• aktivní řidič.

Nabízíme:

• motivující platové ohodnocení,
• další firemní benefity,
• možnost profesního růstu,
• zázemí stabilní společnosti.

Nástup: ihned

E-mail: job@dream-job.cz