SPA Manažer – horský 4* luxusní hotel, Krkonoše

Expandující hotelový řetězec hledá kandidáta na pozici SPA & Wellness Manažer/ka pro luxusní, zrekonstruovaný 4* hotel.
Jedná se o klíčovou pozici, která bude mít za úkol zajištění bezproblémového chodu oddělení SPA, konstantní zvyšování úrovně poskytovaných služeb a vedení kvalifikovaného týmu pěti kolegů. Lokalita Vašeho budoucího zaměstnání je velmi lukrativní, klienty celoročně velmi oblíbená a jako destinace patří k pěti nejoblíbenějším v České republice. Podmínkou je aktivní znalost němčiny, angličtina je výhodou.

Náplň práce:
• udržení a zvyšování úrovně oddělení SPA & Wellness,
• splnění hygienických a bezpečnostních norem,
• rozvíjení dovedností u svého teamu,
• vedení teamu, zaškolování, rozpis směn,
• připravovat atraktivní nabídky ve SPA & Wellness,
• komunikace se zahraničními hosty,
• účast na meetingách.

Požadavky:
• vzdělání v oboru kosmetických služeb, SPA, Wellness, masáže anebo certifikáty o odbornosti,
• praxe v tomto oboru,
• praxe na pozici vedoucí,
• zahraniční zkušenost výhodou.

Nabízíme:
• atraktivní finanční ohodnocení a čtvrtletní finanční bonusy,
• širokou škálu benefitů – možnost zvýhodněného ubytování, firemní stravování atd.,
• sportovní vyžití v rámci celého areálu,
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.