Spa Manager – 5* resort, Španělsko

Pro nový luxusní 5* resort ve Španělsku, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Spa Manager.

Náplň práce:

zodpovědnost za kompletní chod oddělení spa,
vedení, nábor a zaškolení nových zaměstnanců,
příprava ekonomických podkladů – cenová politika,
kalkulace, marže, fakturace, statistiky a přehledy,
příprava a vyhodnocení výběrových řízení,
objednávání materiálu, kontrola skladových zásob,
komunikace s dodavateli,
zajištění marketingových a prezentačních akcí pro klienty,
aktivní spolupráce s VIP klientelou,
spolupráce s ostatními odděleními resortu.

Požadujeme:

• min SŠ vzdělání, praxi na obdobné/ manažerské pozici 3-5 let,
kladný vztah k Wellness, zdravému životnímu stylu,
• velmi dobrá znalost AJ, španělština vítána,
PC- uživatelská znalost, zejména Excel a Word,
velmi dobré organizační a komunikační schopnosti.

Nabízíme:

sezónní pracovní poměr na dobu 10 měsíců,
výborné platové podmínky,
zázemí stabilní a silné společnosti,
přátelskou atmosféru a přístup,
možnosti ubytování v blízkosti resortu,
strava zdarma.

Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se o pozici dozvědět více, budeme se těšit na Vaše CV na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job.

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs