Samostatná účetní – mezinárodní hotelová síť, Praha

Mezinárodní hotelová společnost v centru Prahy hledá vhodného kandidáta na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ.

Očekáváme:
vzdělání ekonomického směru;
znalost účetnictví, účetních operací;
praxe v oboru min. 2 roky,
aktivní znalost anglického a českého jazyka;
pokročilou znalost MS Office (zejména Excelu);
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů;
zodpovědnost za vlastní výkon, ochotu učit se, aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu
znalost ekonomického softwaru Stormware Pohoda výhodou.

Náplň práce:
účtování dokladů (faktury přijaté, faktury vydané, pokladní doklady, ostatní závazky, interní doklady, banka);
vytváření příkazů k úhradě;
příprava podkladů pro hlavní účetní;
rekonciliace účtů;
komunikace s odběrateli a dodavateli;
komunikace s auditory, úřady a institucemi dle instrukcí hlavní účetní;
spolupráce při vedení ročního účetního auditu;
spolupráce na projektech souvisejících s účetnictvím;
spolupráce při tvorbě daňových přiznání, statistik, reportů a analýz.¨

Nabízíme:
zázemí stabilní mezinárodní společnost;
pracoviště v centru Prahy, Praha 1;
odpovídající zaškolení a podporu týmu (4 kolegyně);
mladý pracovní kolektiv;
firemní benefity (firemní kantýna) a motivující finanční ohodnocení;
klouzavá pracovní doba dle Vašich potřeb.

V případě, že splňujete uvedené požadavky, za zaslané CV na: job@dream-job.cz předem děkujeme! Dream Job.