Sales Manager – poradenská společnost, Praha

pozice-Revenue
ikona-personalni-agentura-dream-job

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs

Pro úspěšnou, dobře zavedenou společnost poskytující poradenství hoteliérům hledáme vhodného Sales Managera pro realizaci obchodních aktivit na českém a slovenském trhu. Dynamická společnost pomáhá nastavit směr on-line profilů hotelů, rezervačních systémů a strategií s cílem navyšování přímých rezervací a zvyšování tržeb svých klientů.
Pokud je obchod to, co Vás naplňuje, nebojíte se být aktivní, komunikativní a orientujete se v digitálním světě, neváhejte se účastnit výběrového řízení!

Náplň práce:
• aktivní zajištění prodejních aktivit společnosti,
• identifikace a opatření nových obchodních příležitostí pro společnost,
• určení konkrétních potřeb klienta, průzkum trhu, návrh budoucích prodejních strategií,
• zpracování obchodních nabídek a jednání se zákazníky v regionech,
• pravidelný reporting obchodních výsledků,
• aktivní kontakt s hoteliéry, klienty – osobní a telefonické schůzky.

Požadujeme:
• praxi min. 1 rok v obchodním oddělení,
• minimálně středoškolské vzdělání,
• komunikativní angličtina výhodou,
znalost práce na PC – MS Office, CRM Pipedrive, Google,
• řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, vlastní auto výhodou,
• zkušenosti z hotelové branže velkou výhodou,
• samostatnost, proaktivní přístup, nadšení do obchodu, schopnost pracovat v digitálním světě.

Nabízíme:
• adekvátní finanční ohodnocení + zajímavé bonusy,
• stabilní pracovní prostředí, práci na živnostenský list,
• osobní asistentka pro veškerou administrativu,
• převážně práce z domova,
• již dobře nastavenou marketingovou strategii na podporu prodeje produktu,
• práci v přátelském kolektivu.

Pokud Vás nabídka zaujala a můžete splnit uvedené požadavky, budeme se těšit na životopis zaslaný na: job@dream-job.cz nebo vyplňte náš formulář a my se Vám ozveme.