Sales Manager – poradenská společnost, Praha

Pro expandující společnost poskytující poradenství v oblasti revenue managementu, nastavení on-line profilů hotelů a využívání chytrých softwarových řešení hledáme kandidáta/ku s obchodním drivem na pozici Sales Manager. V této roli budete reprezentovat značku a aktivně rozšiřovat regionální klientelu v ČR i na Slovensku. Jedná se o nestereotypní práci, při které budete mít možnost zůstat pánem svého času a přímo ovlivnit další růst i výsledky společnosti. Pokud je obchod to, co Vás naplňuje, nebojíte se potřebné samostatnosti, máte pozitivní přístup k práci i k lidem a orientujete se v digitálním světě, dejte nám o sobě vědět!

Náplň práce:
zajištění kompletních prodejních aktivit napříč regiony ČR i SR,
• identifikace nových obchodních příležitostí, akvizice, péče o stávající klientelu,
určení konkrétních potřeb klienta, průzkum trhu, návrh strategií,
• zpracování obchodních nabídek, uzavírání smluv,
osobní i telefonická jednání s klienty,
• pravidelný reporting obchodních výsledků.

Požadujeme:
• praxe na obchodní pozici (aktivní sales) min. 2 roky,
zkušenosti z hotelového prostředí velkou výhodou, orientace na trhu,
znalost práce na PC – MS Office, CRM Pipedrive, Google,
• řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, vlastní auto výhodou,
VŠ/SŠ vzdělání, velmi dobrá Aj,
samostatnost, zaměření na výsledky, schopnost pracovat v digitálním světě.

Nabízíme:
adekvátní finanční ohodnocení + zajímavé bonusy,
• stabilní pracovní prostředí, práci na živnostenský list,
• převážně home office s možností využití kanceláře v centru Prahy,
vlastní organizace práce, admin support k dispozici,
• zázemí dobře nastavené marketingové strategie na podporu prodeje,
• kompletní zaškolení, podporu týmu profesionálů, kteří mají svoji práci rádi.

Pokud Vás nabídka zaujala a můžete splnit uvedené požadavky, budeme se těšit na životopis zaslaný na: job@dream-job.cz Děkujeme! Tým Dream Job