Sales Manager – multifunkční centrum, Praha

Pro našeho klienta, kterým je významná investiční společnost provozující nové multifunkční centrum v Praze, hledáme uchazeče/ku na pozici Sales Manager.

Náplň práce:
 koordinace a kontrola práce obchodního týmu,
rozvoj a realizace obchodní strategie především v oblasti MICE,
 pravidelný kontakt se stávající klientelou, akvizice nových kontaktů,
plnění prodejních plánů, zjišťování potřeb klientů,
prezentace produktu, účast na služebních cestách a veletrzích,
spolupráce se všemi odděleními a efektivní předávání informací dalším členům týmu,
vedení databáze klientů.

Požadavky:
ukončené SŠ vzdělání – ekonomického nebo obchodního směru výhodou,
zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky podmínkou,
zkušenosti s vedením týmu,
orientace na trhu,
výborné prezentační a komunikační dovednosti,
 perfektní úroveň angličtiny v mluvené i psané formě, další jazyk výhodou,
• analytické myšlení, odolnost vůči stresu,
schopnost efektivně komunikovat a vyhledávat obchodní příležitosti,
schopnost pracovat v týmu i samostatně a dělat zásadní rozhodnutí.

Nabízíme:
atraktivní a ojedinělý projekt,
odpovídající mzdové ohodnocení včetně bonusů na základě výsledků,
různorodou a zajímavou práci.

V případě, že Vás nabídka zajímá blíže, budeme se těšit na zaslané CV – ideálně v angličtině na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs