Sales Manager MICE – konferenční hotel, Praha

Naším klientem je pražský 4* hotel, který svým hostům nabízí služby ubytování a gastronomie na výborné úrovni. Kapacita 600 hotelových pokojů je přizpůsobena pro leisure i korporátní klientelu. Celkem 11 moderních konferenčních sálů poskytuje skvělé zázemí pro business klientelu, konference mezinárodního charakteru či různé slavnostní příležitosti. Pro zajištění plného využití těchto prostor, hledáme zapáleného Sales Managera MICE, který by se postaral o stávající klienty a nové akvizice.

Náplň práce:
pravidelná komunikace a jednání se stávajícími klienty,
aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí – zaměření MICE v rámci ČR a zahraničí,
identifikace potřeb klientů,
rozvoj a realizace obchodní strategie,
aktualizace informací v interní databázi klientů,
prezentace produktu potencionálním klientům,
účast na zahraničních i tuzemských veletrzích,
spolupráce a efektivní komunikace s dalšími odděleními hotelu,
pravidelný report a spolupráce s Head of Sales.

Požadavky na uchazeče/ku:
zkušenosti na obdobné pozici,
ukončené SŠ vzdělání, orientace v hotelovém prostředí,
perfektní angličtina, čeština na úrovni rodilého mluvčího,
komunikativnost, příjemné vystupování a skvělé vyjednávací schopnosti,
organizovanost a samostatnost,
časová flexibilita z důvodu možných zahraničních cest,
pokročilá znalost práce s PC,
řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
stabilní zaměstnání a férové jednání české společnosti,
adekvátní finanční ohodnocení,
zvýhodněné ceny všech služeb hotelu, dotované stravování, možnost parkingu či vlastní vzdělávací akademie,
dobrou dopravní dostupnost,
další bonusy jako je karta Multisport, jazykové kurzy a mnoho dalších.

V případě, že uvažujete o změně a chcete se dozvědět více informací o pozici, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky na 773 565 896 nebo emailem na job@dream-job.cz společně s přiloženým CV v AJ a ČJ. Těšíme se na Vás!