Sales Manager – golf resort, západní Čechy

Pro moderní golfový resort s 18jamkovým hřištěm skotského typu nacházející se v západních Čechách v údolí řeky Teplé hledáme schopného kandidáta na pozici Sales Manager.
Nabízíme naprosto atraktivní pozici, jejíž jedinečnost spočívá v kombinaci oblastí sales a golfu a zároveň se jedná o možnost přicházet do kontaktu s velice zajímavými lidmi na denní bázi.
Pokud ovládáte ruský i anglický jazyk, láká Vás práce v zeleném ráji a chcete se stát součástí úspěšné společnosti, neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce:
aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí,
dosahování stanovených cílů v příjmech z ročních turnajů, skupinových akcí a z individuální klientely,
proaktivní nabízení a uzavírání smluv s potencionálními zákazníky golfu,
identifikace nových příležitostí ke zvýšení revenue golfového hřiště,
monitoring trhu,
spolupráce se Sales týmem,
spolupráce nad tvorbou budgetu a ročních targetů,
• rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky,
budování vztahů se stávajícími i novými zákazníky,
• dohled a koordinace eventů na golfovém hřišti ve spolupráce se všemi odděleními,
aktivní propagace golfového hřiště na lokálních akcích, zvýšení povědomí i v korporátní sféře, aktivní prodej členství, rozvoj bonusového programu,
vytváření smluv a kreativních nabídek,
účast na schůzkách oddělení pro průběžnou kontrolu a detailní přehled, dále také na schůzkách souvisejících s oddělením prodeje.

Požadujeme:
min. 2 roky zkušeností v obdobném segmentu (tenis, fitness, leisure),
komunikativní znalost českého a anglického jazyka,
znalost ruského jazyka výhodou,
• své portfolio kontaktů,
znalost golfu výhodou,
schopnost reprezentativní komunikace v písemné i ústní formě,
aktivní přístup k obchodu,
pokročilá znalost MS Office, popř. CRM,
organizační dovednosti, výborný time-management a schopnost koordinace týmu.

Nabízíme:
zajímavé platové ohodnocení + bonusy a prémie,
atraktivní pracovní příležitost u renomované společnosti,
rozvoj dovedností,
rozmanitá práce s širokým uplatněním vlastních nápadů,
podpora vedení,
služební automobil k dispozici.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.