Sales Manager Corporate – 4* hotel, Český Krumlov

Pro expandující hotelovou společnost, provozující mimo jiné známý 4* hotel a krásnou hotelovou rezidenci v Českém Krumlově s celkovou kapacitou cca 75 pokojů, hledáme energického kandidáta na pozici „Sales Manager – Corporate„. Atraktivní lokalita s vynikajícími službami obou objektů nabízí ideální zázemí nejen pro leisure segment, ale také pro pořádání firemních akcí a eventů. Orientace na místním trhu je tedy klíčová, stejně jako zkušenost s aktivním salesem směrem ke korporátní klientele, kde je velký potenciál pro budoucí spolupráci.

Náplň práce:
pravidelná komunikace a péče o stávající klienty,
 aktivní akvizice nových – schůzky, site inspections, spolupráce na marketingu a propagaci,
 příprava speciálních cenových nabídek, spolupráce s dalšími hotely v rámci společnosti,
 spoluúčast na tvorbě budgetu, vyhodnocování výsledků,
 reporting GM.

Očekáváme:
 předchozí zkušenost na obdobné pozici v hotelovém segmentu min. 3 roky,
 min.středoškolské vzdělání (VŠ výhodou),
 velmi dobrou znalost Aj v písemné i mluvené formě, Čj na úrovni rodilého mluvčího,
 cit pro využití obchodní příležitosti,
 výborné komunikační schopnosti a profesionální vystupování,
• přehled o možných místních zdrojích – mezinárodní i místní společnosti.

Nabízíme:
 vysoce odpovědnou práci v atraktivním prostředí,
• zázemí silné společnosti a reálná možnost profesního růstu,
• odpovídající platové ohodnocení.

V případě Vašeho zájmu o tuto obchodní pozici v jižních Čechách nás neváhejte kontaktovat emailem: job@dream-job.cz. Tým Agentury Dream Job