Rooms Division Manager – luxusní lázeňský hotel, Mariánské Lázně

Pro známý 4*hotel v oblíbené lázeňské destinaci, který je součástí mezinárodního řetězce, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici Rooms Division Manager. Hotel svým hostům nabízí nejvyšší úroveň servisu, přes 150 pokojů, vynikající gastronomii a velkorysé spa&wellness zázemí.

Hlavní odpovědnost a náplň práce:
• řízení a zajištění bezproblemového chodu středisek Front Office, Housekeeping a Maintenance,
• vedení celého týmu, koordinace a rozdělování úkolů, trénink, motivace,
• spolupráce na tvorbě budgetu, udržení plánovaných nákladů a plnění cílů,
• kontrola interních standardů společnosti a odpovídající kvality servisu,
• řešení neobvyklých situací, stížností,
• přehled o stavu vybavení, revizích, kontrola nutných oprav,
• pravidelná komunikace s hosty, dodavateli i s ostatními středisky,
• reporting vedení, účast na poradách, MOD služby.

Požadujeme:
předchozí zkušenosti s vedením týmu na obdobné pozici v rámci hotelového provozu,
• znalost provozu mezinárodních řetězců výhodou,
 SŠ/VŠ vzdělání, výborná znalost Aj a min. komunikativní znalost Nj,
• adekvátní úroveň profesionálního vystupování,
• rozhodnost, organizační schopnosti, přirozený smysl pro pořádek a detail,
 chuť být aktivní součástí týmu.

Nabízíme:
 zodpovědnou manažerskou roli s odpovídajícím mzdovým ohodnocením,
 zázemí etablované společnosti a komfortní prostředí luxusního hotelu,
další možný růst v rámci společnosti,
• firemní benefity, mezinárodní prostředí.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.