Restaurant Manager – velkokapacitní provoz, Krkonoše

Pro našeho klienta hledáme zkušeného profesionála se zkušeností v provozním řízením většího gastro provozu na pozici Restaurant Manager. Jedná se o zavedený podnik s celoroční vysokou návštěvností v atraktivním prostředí známého horského střediska. Život na horách má svá specifika a protože cílem je dlouhodobá spolupráce, kladný vztah k prostředí je stejně důležitý jako profesní zkušenosti!

Náplň práce:
• provozní řízení dle interních standardů, zajištění bezproblémového chodu restaurace,
personální vedení: organizace práce a směn zaměstnanců, motivace kolegů, trénink,
plánování a vyhodnocování výsledků, práce s budgetem, kontrola tržeb,
• odpovědnost za dodržování vnitřních směrnic i platné legislativy (HACCP, BOZP),
• komunikace s dodavateli, udržení optimálního stavu zásob a efektivity prodeje,
• reporting nadřízenému manažerovi.

Požadavky:
• výuční list nebo ukončené SŠ vzdělání v oboru,
• praxe na obdobné pozici v gastro provozu – min.3 roky,
• zkušenosti s vedením týmu, schopnost práce pod tlakem,
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,
• profesionální vystupování a pozitivní přístup k životu i práci,
spolehlivost, zodpovědnost, aktivita.

Nabízíme:
• adekvátní finanční ohodnocení a reálný výhled dalšího růstu,
• celoroční práci v příjemném prostředí, možnost ubytování,
• HPP a zázemí stabilní společnosti, nástup možný ihned.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.