Resident Manager – hotelový resort, Krkonoše

Pro hotelový komplex v populárním horském středisku hledáme zkušeného hospitality profesionála a pozitivního člověka na pozici Resident Manager. Jedná se o oblíbenou lokalitu, kde hosté najdou perfektní zázemí pro celoroční vyžití i odpočinek. K dispozici je zde přes 100 komfortních pokojů, příjemné wellness i venkovní sportoviště… Pokud hledáte novou pracovní výzvu, máte zkušenost s vedením většího týmu a máte rádi hory, bude to ideální.:)

Co bude Vaším úkolem:
zajištění plynulého provozu na všech hotelových střediscích, koordinace týmu (30+),
úzká spolupráce s GM a jeho zastupování, udržování standardů služeb, individuální přístup k péči o klienty,
zabezpečení dodržování platné legislativy i celkové efektivity práce, reporting,
hledání nových řešení pro vylepšení služeb i pestrosti nabídky, fokus na F&B,
hodnocení a nábor nových kolegů, školení, motivace a podpora všech členů týmu.

Co je potřeba:
zkušenosti z manažerské pozice v hotelovém provozu min. 3 roky / F&B background,
středoškolské vzdělání, výhodou bude znalost NJ, AJ na komunikativní úrovni a perfektní ČJ,
ekonomický rozhled, zkušenost s vedením většího týmu, tvorbou plánů a orientace na trhu,
rozhodovací schopnosti a jednání s chladnou hlavou i pod stresem,
znalost práce s hotelovými/restauračními softwary,
vyrovnaná osobnost se schopností vést tým a být příkladem.

Nabízíme:
adekvátní finanční ohodnocení, HPP na dobu neurčitou, stabilní zázemí,
benefity do výše 30.000 Kč ročně, využití sportovního areálu, zvýhodněné skipasy atd.
ubytování k dispozici, zvýhodněné stravování na místě,
profesionální vedení i tým a práci doslova uprostřed přírody.

Nástup: dle dohody

V případě, že je pro Vás změna aktuální a naše nabídka Vás zaujala, rádi se o Vás dozvíme více. Předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job