Ředitel/ka – Wellness & SPA hotel, východní Morava

Pro etablovanou společnost s tradicí obsazujeme pozici ředitele do jedinečného wellness & SPA hotelu nacházejícího se na východní Moravě. Součást rodinného hotelu tvoří i relaxační bazén, tenisový kurt nebo fitness centrum. Budova mimo jiné disponuje i vinárnou, restaurací s venkovní terasou či konferenčním sálem, který je perfektním místem pro konání korporátních akcí, svateb nebo rodinných oslav.

Tu největší chloubu hotelu představuje však rozsáhlý svět wellness nabízející využití solné či bylinné parní sauny, ledové kašny, řadu kosmetických ošetření i široké spektrum regeneračních masáží dle individuálního výběru. I půvabné okolí hotelu vybízí k návštěvě blízkého muzea v přírodě, rozhledny, zimních středisek nebo sportovního vyžití v podobě cyklovýletů.

Náplň práce:
• zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu,
• podíl na komunikaci s klíčovými zákazníky (B2B, B2C),
• rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
• aktivní podíl na upsales,
• dohled, organizování a koordinování činnosti a vytíženosti zaměstnanců,
• zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu,
• motivace a hodnocení podřízených pracovníků,
• řešení provozních problémů,
• částečný podíl na propagaci a marketingových kampaní hotelu,
• spolupráce s externími dodavateli.

Požadujeme:
• zkušenosti min. 3 roky na manažerské pozici operations/F&Bhotelovém provozu,
• VŠ vzdělání výhodou,
• komplexní myšlení, organizační schopnosti, přizpůsobivost (flexibilita),
• reprezentativní čeština slovem a písmem, angličtina a němčina výhodou,
• zkušenosti s provozem hotelu zahrnující wellness, kongresové sály, bazén, fitness…,
• komunikační a argumentační dovednosti,
• strategické a analytické myšlení,
• zvládání stresových situací,
• schopnost motivovat druhé i sebe samotného.

Nabízíme:
• adekvátní platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
• finanční asistence při relokaci,
• prostor pro seberealizaci, příjemné zázemí prosperujícího řetězce.

Nástup: IHNED

Pokud Vás nabídka zaujala a můžete splnit uvedené požadavky, budeme se těšit na CV zaslané na: job@dream-job.cz