Ředitel – 4* hotel, Praha

Nabízíme novou manažerskou příležitost a obsazujeme pozici Ředitel pro moderní a zrekonstruovaný hotel, který svou kapacitou patří mezi největší v Praze. Hostům je k dispozici široká nabídka služeb vždy na vysoce profesionální úrovni, několik restaurací, kompletní vybavení pro obchodní jednání i relaxaci nebo i sportovní zázemí pro aktivní odpočinek celé rodiny.

Náplň práce:
kompletní odpovědnost za chod celého hotelu,
zajištění provozu a hospodářských výsledků hotelu,
zodpovědnost za finanční prostředky,
strategie z hlediska příjmů a výdajů, krátkodobých i dlouhodobých,
• příprava rozpočtu a pomoc při plnění rozpočtových strategií,
rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
organizace a nepřetržitá koordinace činností veškerých zaměstnanců,
motivace a hodnocení podřízených pracovníků,
• podpora prodeje a zviditelnění značky: marketing, propagace, on-line prezentace,
spolupráce s externími dodavateli,
zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu.

Požadujeme:
zkušenosti min. 4 roky na pozici Hotel manager, Director of Operations, GM atd.,
perfektní znalost českého i anglického jazyka slovem i písmem,
ekonomický přehled, orientace na současném trhu i v hospodářské oblasti,
vysokoškolské vzdělání výhodou,
komplexní myšlení, přizpůsobivost a flexibilita,
zvládání zátěžových i stresových situací,
• komunikační a argumentační dovednosti,
• strategické i analytické myšlení,
perfektní organizační a prezentační schopnosti,
kritický pohled i smysl pro detail.

Nabízíme:
adekvátní platové ohodnocení,
manažerské bonusy, firemní benefity,
• stabilní zázemí silné společnosti.

Nástup: možný ihned

Rádi se o Vás dozvíme více, předem děkujeme za CV na: job@dream-job.cz

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs