Ředitel – 4* horský hotel, Krkonoše

Do čtyřhvězdičkového hotelu v atraktivní horské lokalitě hledáme vhodného kandidáta na pozici Ředitel.
Pokud splňujete uvedené požadavky, disponujete patřičnou zkušeností z hotelového provozu a láká Vás práce v horském prostředí, neváhejte se zapojit do výběrového řízení!

Náplň práce:
• zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu,
• komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli,
• zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům,
• zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu,
• plánování, organizování a implementace obchodních strategií,
• personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců,
• motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
• pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury,
• podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme:
prokazatelné zkušenosti min. 3 roky na manažerské pozici v oblasti Operations /F&B/ Saleshotelovém provozu,
• čeština slovem a písmem, angličtina a němčina výhodou,
• zkušenosti se standardy z mezinárodních chainů značnou výhodou,
• vysokoškolské vzdělání výhodou,
• komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu,
• zvládání zátěžových i stresových situací, rozhodnost a přirozená autorita,
• komunikační, organizační a argumentační dovednosti,
• strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail,
• výborné prezentační dovednosti, reprezentativní vystupování.

Nabízíme:
• velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
• příjemné zázemí prosperujícího řetězce,
• podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu,
• možnost ubytování.

Pokud Vás nabídka zaujala a můžete splnit uvedené požadavky, budeme se těšit na životopis zaslaný na: job@dream-job.cz nebo vyplňte náš formulář a my se Vám ozveme.