Provozní Manažer – fast food gastro, Krkonoše

Hledáme aktivního Provozního manažera, který se nebojí svižného, ale kvalitního „fast food“ servisu a chtěl by se stát součástí týmu významné společnosti. V rámci celého holdingu je provozována řada služeb pro pohodové strávení zimní i letní dovolené na horách. Jedná se o sezónní i celoroční provozovny – velkokapacitní i menší, pro jejichž řízení je zcela určitě potřeba adekvátní zkušenost s vedením týmů a perfektní koordinační schopnosti.

Náplň práce:
 provozní i personální řízení dle standardů společnosti,
 kontrola servisu a poskytovaných služeb, kvality pokrmů,
organizace práce a směn zaměstnanců, motivace kolegů, trénink,
 plánování a vyhodnocování výsledků, práce s budgetem,
 odpovědnost za dodržování vnitřních směrnic i platné legislativy (HACCP, BOZP),
komunikace s dodavateli, udržení optimálního stavu zásob a efektivity prodeje,
 reporting nadřízenému manažerovi.

Požadavky:
výuční list nebo ukončené SŠ vzdělání v oboru,
praxe na obdobné pozici v gastro provozu – min.2 roky,
zkušenosti s vedením týmu, schopnost práce pod tlakem,
 AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,
profesionální vystupování a pozitivní přístup k životu i práci,
spolehlivost, zodpovědnost, aktivita,
 chuť žít a pracovat na horách!

Nabízíme:
pěkné finanční ohodnocení a možnost dalšího růstu,
celoroční práci v netradičním prostředí, možnost ubytování,
 HPP u stabilní společnosti a další kariérní příležitosti.

V případě, že splňujete uvedené podmínky a máte chuť pracovat na horách, budeme se těšit na CV s fotkou na: job@dream-job.cz. Děkujeme!