Online Marketing Specialist – 10 hodin týdně, Praha

Skvěle prováděný marketing je důležitou činností každé společnosti. Služby personální Agentury Dream Job, jsou zaměřeny na poradenství a výběr nejvhodnějších kandidátů na trhu v oblasti cestovního ruchu. Pro správné zacílení a klíčování našich služeb na internetu, hledáme především zkušeného a marketingově zaměřeného člověka, který se vyzná v SEO optimalizaci a ve vytváření korektního klíčování šitého na míru. Kandidátovi by nemělo být cizí psaní tematických článků a social media.

Náplň práce:
rozbor www stránek agentury a správné klíčování slov,
prolinkování cca 400 odborných článků,
psaní inzerce v českém a anglickém jazyce,
psaní tématických článků a jejich správné využití SEO optimalizace,
vytváření a zasílání tiskových prohlášení a emailů,
koordinace tvorby marketingových materiálů,
spolupráce s externí marketingovou společností, která bude zároveň kontrolovat správnost Vašich kroků v rámci SEO optimalizace,
správa sociálních sítí (Facebook, LinkedIn).

Požadované dovednosti a zkušenosti:
student VŠ – oboru marketing, komunikace, PR minimálně, nebo již zkušený SEO specialista,
zkušenosti v copywritingu a SEO optimalizaci,
předešlé zkušenosti v rámci SOCIAL MEDIA a prokazatelné výsledky s vedením marketingových kampaní,
znalost práce s redakčním systémem, IT a google analytics,
angličtina a čeština na výborné úrovni (gramatika, slovní a psaný projev),
praxi na podobné pozici min. 1 rok.

Nabízíme:
možnost, vyzkoušet si vlastní nápady a realizovat je,
 plat je dle zkušeností – v případě juniora bude dozor externí firmy na seo, senior bude pracovat samostatně,
práce na 2 dny v týdnu v kancelářích na Praze 1.

Těšíme se na zaslání vašich profesních profilů emailem na job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job