Onboarding Specialist – mezinárodní společnost, Praha

Obsazujeme pozici Onboarding Specialist pro mezinárodní společnost nabízející chytrá softwarová řešení a platformu pro optimalizaci reputation managementu (ORM) hotelů.
Příležitost a ideální start k další kariéře pro aktivního a samostatného člověka s orientací v hotelovém prostředí, obchodním drivem a zájmem o moderní technologie, který aktuálně přivítá part time job s reálným výhledem na HPP.

Vaším úkolem bude:
péče o stávající, ale především o nové klienty od podpisu smlouvy až po úspěšné spuštění platformy ORM a online profilu hotelu,
• celková koordinace projektů, kontrola a kompletace veškeré dokumentace dodané ze strany klienta,
• následná ověření správného nastavení online profilu hotelů společně s nadřízeným,
• zaškolení klientů formou webinářů či osobní schůzky tak, aby klient byl seznámen s nastavením, celkovou správou a uživatelskými možnostmi administrace,
• aktivní 1st level support (nikoliv technické IT),
• průběžné plánování projektů s nadřízeným a plnění cílů,
• spolupráce s celým týmem na přidělených úkolech,
• účast na pravidelných školeních a vzdělávacích workshopech či konferencích pro klienty.

Požadujeme:
• zkušenosti s prací v hotelu velkou výhodou – povědomí o reputation managementu, (recepce, rezervace atd.),
• perfektní znalost českého a anglického jazyka,
• adekvátní administrativní dovednosti (Word, Exce – nutný, znalost CRM výhodou),
• zodpovědný přístup, organizační schopnosti, analytické myšlení,
• chuť učit se, schopnost práce pod tlakem a týmové smýšlení,
• profesionální vystupování a pozitivní naladění.

Co můžeme nabídnout:
• individuální přístup v ne-korporátním prostředí,
• adekvátní platové ohodnocení + bonusy dle výsledků,
• práci v zajímavém prostředí, kde se stále něco děje,
• aktivní podporu kolegů, které jejich práce naplňuje a rádi se podělí o své zkušenosti,
• pracovní doba pondělí až pátek / part time – cca 25 hodin.

Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se o pozici dozvědět více, budeme se těšit na CV na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job.

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs