Manažer/ka provozu – gastro provozy, Krkonoše

Pro provozovatele gastronomických provozů v oblasti Krkonoš aktuálně obsazujeme pozici Manažera/ku provozu. Majitelé mají v kompetenci 7 gastro provozů (bary, bistro, kantýny, restaurace) a nejen v zimní sezoně se těší velké oblibě. Pro 1 z těchto provozů hledáme zkušeného manažera se schopnostmi vést efektivně tým zaměstnanců, se znalostmi procesů gastronomie a zajištění hladkého chodu provozovny. Hledáme srdcaře horala, pro kterého je spojení hor a gastronomie tou ideální volbou pro profesní i soukromý život.

Náplň práce:
zajištění hladkého chodu jedné z provozoven (bar, restaurace, bistro, kantýna),
personální záležitosti – nábor zaměstnanců, adaptace na pracovišti, jejich vedení, kontrola a motivace,
organizace práce a směn zaměstnanců,
controlling z hlediska efektivního vynakládání finančních prostředků,
kontrola kvality poskytovaných služeb zákazníkům,
průběžný dohled nad vnitřními směrnicemi a jejich další vývoj (zejména HACCP, BOZP),
případné řešení stížností se zákazníky,
komunikace s dodavateli a monitorování optimálního stavu zásob, skladové hospodářství,
pravidelné podávání zpětné vazby Oblastnímu manažerovi.

Požadavky:
výuční list, případně ukončené SŠ vzdělání – ideálně gastronomického či hotelového zaměření,
předchozí zkušenosti na obdobné pozici ve středně velkém gastro provozu alespoň 2 – 3 roky,
zkušenosti vedením týmu zaměstnanců,
angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni,
pro-zákaznický servis, dobré vystupování a komunikační schopnosti,
znalost práce na PC,
smysl pro detail a schopnost odolat stresu,
spolehlivost, zodpovědnost,
kladný vztah k horám a řidičský průkaz sk. B,

Nabízíme:
pěkné finanční ohodnocení doprovázející další benefity,
celoroční práci na horách, příspěvek na ubytování,
práci pro stabilní a rozvíjející se společnost,
nástup možný v červnu 2019.

Pokud hledáte práci ve spojení s přírodou, neváhejte a zašlete nám svůj životopis s fotografií na job@dream-job.cz. Rádi se s Vámi spojíme a sdělíme více detailů!