Majordomus – VIP rodina, Praha

Pro soukromou luxusní rezidenci v Praze, kterou obývá početná VIP rodina, hledá schopného kandidáta/tku na pozici Majordomus. Majordomus bude mít na starosti zajištění kompletního a plynulého chodu rezidence od vedení pomocného personálu až po přípravu menu pro rodinu a jejich hosty.

Náplň práce:
• zodpovědnost za chod rezidence, koordinace personálu (úklid, zahradníci, technici, kuchař, pradlena),
• nábor nových zaměstnanců,
• dohled nad výchovou dětí,
• společně s kuchařem sestavování menu, dle aktuální situce a sezóny,
• přijímání návštěv a starost o ně,
• běžné nákupy,
• starost o domácí mazlíčky,
• dohled nad rezidencí v době nepřítomnosti majitelů,
• zajištění chodu domácnosti o víkendu a svátcích.

Požadujeme:
• předchozí zkušenosti na obdobné pozici (chod rezidence, domácnosti, office management),
• dokončené středoškolské vzdělání s maturitou,
• reprezentativní vzhled,
• bezúhonnost, pořádkumilovný člověk,
• schopnost přizpůsobit se chodu domácnosti VIP rodiny,
• zkušenost s výchovou dětí,
• organizační schopnosti.

Nabízíme:
• vlastní byt v areálu rezidence,
• zajištění všech nákladů (auto, nákupy),
• výborné platové ohodnocení,
• nevšední práci, která může být Vaším koníčkem a rodinou.

Nástup: dohodou

E-mail: job@dream-job.cz