Lázeňský lékař – SPA hotel, Karlovy Vary

Do luxusního SPA hotelu v Karlových Varech hledáme lázeňského lékaře se specializací ve všeobecném lékařství na plný nebo zkrácený úvazek. Současní hosté cestují do tohoto nádherného města ze všech koutů světa, aby načerpali sílu z léčivých pramenů, proto cílíme na lékaře, který bude schopen všem návštěvníkům poskytnout lázeňské procedury dle individuálních potřeb a přání na vysoce profesionální úrovni. Pokud splňujete všechny požadavky, máte vztah k práci s lidmi a v neposlední řadě Vás láká prostředí lázeňského města, neváhejte a zapojte se do výběrového řízení!

Náplň práce:
 příjem léčených hostů, provedení vyšetření, stanovení léčebného plánu včetně diagnostiky a ordinace dalších potřebných vyšetření,
• kontrola léčících se hostů,
• výstupní vyšetření léčených hostů před ukončením lázeňského pobytu,
• hodnocení efektu podstoupeného léčení,
• vedení lékařské dokumentace dle příslušných metodických pokynů,
• účast na odborných školeních, konzultace s vedoucím lékařem společnosti.

Požadujeme:
• min. 1 rok praxe v oblasti lázeňských služeb,
• znalost českého, ruského, německého i anglického jazyka na komunikativní úrovni,
• vysokoškolské vzdělání,
• znalost práce na PC (zkušenost s programem Medikus vítána),
• osvědčení o specializované způsobilosti FBLR výhodou,
• odolnost vůči stresu, empatické chování, příjemné vystupování,
• proaktivní přístup k práci.

Nabízíme:
• zajímavé finanční ohodnocení + osobní bonusy a prémie,
• příspěvek na pracovní oblečení, zaměstnanecké obědy, vzdělávací kurzy a školení,
• atraktivní pracovní příležitost u úspěšné společnosti,
• příjemné prostředí lázeňského hotelu.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.