Head Chef – prémiový koncept, Krkonoše

Naším klientem je významný investor a skupina, která stojí za projekty posouvající standardy pobytu na horách na tu nejvyšší úroveň a to včetně skvěle zvládnutého servisu a prémiové gastronomie. Pro výborně rozjetý gastro koncept, který je součástí luxusního wellness hotelu, hledáme pozitivně naladěného kulinářského profesionála, který je připraven spojit své jméno s úspěšným podnikem a dále s ním růst… Společnost plánuje v dohledné době expanzi a hledají tedy stabilního partnera pro dlouhodobější spolupráci, spolehlivého šéfa kuchyně, který se značkou spojí své jméno. Jedná se o populární středisko a respekt k horskému prostředí se odrazil i na unikátním architektonickém řešení. Koncept dává prostor pro zapojení dalších nápadů a velmi podstatná je i maximální marketingová podpora ze strany investorů.

Co bude Vaším úkolem:
nastavení celkové podoby konceptu, tvorba menu a propagace skvělé gastronomie,
zapojení vlastní kreativity při zachování její realizovatelnosti po ekonomické stránce,
aktivní leadership – spolupráce s kolegy, jejich vedení, sdílení nových nápadů i celková koordinace práce,
příprava rozšíření projektu ve spolupráci s nadřízeným managementem a investorem,
PR – budování důvěra ke značce směrem ven i dovnitř, posilování pozice na trhu.

Co je pro tuto roli potřeba:
vyzrálá a organizovaná osobnost s chutí se dále se rozvíjet, ekonomický přehled,
min. 8 let praxe, alespoň 3 roky na vedoucí pozici – role Sous Chef, Head Chef (kvalitní restaurační provoz..)
nadšení pro nový projekt s velkým potenciálem.

Co vám můžeme nabídnout:
zodpovědnou manažerskou roli a zapojení do atraktivního projektu,
řízení odborně připraveného týmu, prostor pro vlastní realizaci,
stabilní zaměstnání v dlouhodobě oblíbené destinaci,
HPP, velmi dobré platové ohodnocení s výkonnostními bonusy,
prémiové bydlení v lokalitě, služební vůz, telefon.

Nástup: 04/2022

V případě, že je změna prostředí aktuální a máte za sebou prokazatelné výsledky, předem děkujeme za zaslané CV na: job@dream-job.cz! Tým Agentury Dream Job