General Manager – volnočasové aktivity, Praha

OBSAZENO
pozice-General-manager-reditel-hotelu

Je nám potěšením prezentovat Vám naši aktuální nabídku, která čeká na aktivního člověka, který je připraven dát do své práce pozitivní energii a pracovat v dynamickém a netradičním prostředí služeb. Pro našeho významného klienta, velmi známého provozovatele ojedinělého a atraktivního centra nabízejícího, mimo jiné, především kvalitní wellness a příjemné volnočasové aktivity, hledáme zkušeného manažera a leadera, který je připraven řídit podnik s opravdu zajímavým spektrem činností. Tato pozice představuje výzvu pro profesionála, který se nebojí vysoké zodpovědnosti, provozního řízení na nejvyšší úrovni a především je schopen vést a motivovat velké množství zaměstnanců.

Požadavky na kandidáta:

  • vysokoškolské vzdělání (ideálně technického nebo hotelového zaměření) - tato podmínka je MUST - klient trvá na dokončeném vysokoškolském titulu,
  • komplexní přehled v oblasti financí (tvorbabudgetů, analýza a obhajoba hospodaření, cenotvorba) - součástí výběrového řízení je test z financí,
  • zkušenost s řízením multi provozů v oblasti F&B, retailu nebo zábavního enterteimentu,
  • výbornou angličtinu,
  • přirozenou autoritu a především jasnou orientaci na zákazníka s chutí prezentovat značku směrem k obchodním partnerům i široké veřejnosti.

V případě, že nastal čas na změnu, můžete nabídnout své zkušenosti a naplnit požadavky, budeme se těšit na Vaše CV a následně se rádi podělíme o detaily spolupráce!

Kontaktovat nás můžete emailem na job@dream-job.cz!