F&B Manager – 4* hotel, jižní Morava

Luxusní, nově zrekonstruovaný a designově vybavený 4hvězdičkový hotel v historickém a turistickém centru jižní Moravy přijme F&B manažera/rku. Předností hotelu je široká gastronomická nabídka, degustace vín a exkluzivní péče o hosty na úrovni světového hotelnictví. Vzhledem ke krásné lokalitě je hotel velmi vyhledávaný také z řad korporátní klientely.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost posunout se ve své kariéře o krok dál – hotel nabízí příležitost i juniorním talentům v F&B. Staňte se součástí úspěchu již etablované společnosti a jednou z nejdůležitějších osobností tohoto hotelu. Čeká na Vás skvělý tým, příjemná pracovní atmosféra a vysoký standard v péči o hosty.

Náplň práce:
zodpovědnost za chod F&B oddělení,
efektivně vykonávaná pracovní činnost vedoucí k maximálnímu zisku střediska, kontrola dodržování nastavených standardů,
• koordinace všech činností na všech střediscích (restaurace, pokojová služba, bankety), plánování směn,
příprava provozního střediska pro provoz, komunikace s dodavateli, skladové hospodářství,
zabezpečení obsluhy hostů v restauraci k jejich maximální spokojenosti,
vstřícný a přátelský přístup k hostům, pozornost a péče o hosta, komunikace s hostem,
odpovědnost za správnost účtování dle platné legislativy, kontrola tržeb,
úzká spolupráce se všemi středisky provozu – kuchyně, recepce, údržba atd.,
 dodržování všech předpisů o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci.

Požadavky:
 SŠ/VŠ obor gastronomie, hotelnictví, cestovní ruch,
předchozí zkušenosti z obdobné pozice v rámci hotelu/restaurace min. 2 roky,
zahraniční praxe výhodou,
prokazatelná zkušenost s vedením týmu,
 znalost procesů v gastronomii na vyšší úrovni,
 velmi dobré komunikační dovednosti,
znalost vín a someliérské zkušenosti velkou výhodou,
proaktivita, nadšení pro obor a osobní růst.

Nabízíme:
atraktivní finanční ohodnocení, benefity,
kariérní růst, krásné pracovní prostředí,
osobní rozvoj a podporu profesionálního týmu,
zázemí stabilní společnosti.

Nástup: IHNED/dohodou.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.