F&B Manager – 4* horský resort, Krkonoše

Nově zrekonstruovaný 4* hotel v Krkonoších otevírá exkluzivní příležitost právě pro Vás!
Zašlete nám svůj životopis a posuňte se ve své kariéře dál. Stanete se součástí velmi úspěšného hotelového řetězce s bohatým zastoupením v celé České republice. Lokalita Vašeho budoucího zaměstnání je velmi lukrativní, klienty celoročně velmi oblíbená a jako destinace patří k TOP 5 v České republice. Kapacitní možnosti hotelu jsou cca. 170 pokojů v různých kategoriích. Nachází se zde 2 restaurace s celkovou kapacitou 240 míst k sezení, letní terasa a bar.

Náplň práce:
zodpovědnost za plynulý chod F&B oddělení a koordinace zaměstnanců na všech střediscích F&B,
aktivní podíl na pestré gastronomické nabídce pro individuální klienty, korporátní klientelu a eventech,
zodpovědnost za dodržení vysokých standardů v gastronomií, efektivitě práce a péči o klienty,
proaktivní přístup v hledání optimálního řešení v cenotvorbě, rozpočtech a inventarizace,
koordinace týmu 10-15 zaměstnanců a jejich motivace.

Požadavky:
vzdělání v oboru gastronomie, hotelnictví, cestovní ruch,
předchozí zkušenosti z obdobné pozice v rámci hotelu/restaurace min. 2 roky,
znalosti procesů v gastronomií,
zkušenosti s vedením středně velkého týmu,
nadšení pro obor, proaktivita, flexibilita,
velmi dobré komunikační dovednosti,
uživatelská znalost na PC,
angličtinu a němčinu na komunikativní úrovni.

Nabízíme:
atraktivní finanční ohodnocení a čtvrtletní finanční bonusy,
širokou škálu benefitů až do výše 30.000Kč ročně,
možnost levného ubytování,
sportovní využití areálu,
pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Nástup: prosinec 2019/dle dohody.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.