Director of Sales – 4* hotel, Praha

Pro oslnivé místo, kde se historie pojí s modernou, hledáme schopného manažera na pozici Director of Sales středně velkého hotelu, který je součástí úspěšného mezinárodního chainu.
Kombinací atmosféry staré Prahy a prvotřídních služeb našim zákazníkům dlouhodobě poskytujeme zázemí nejvyšší kvality.
Hotel se nachází v malebném hlavním městě, jehož dominantu tvoří okouzlující komplex Pražského hradu.

Náplň práce:
 tvorba a implementace strategických prodejních plánu,
 zodpovědnost za dosahování cílů prodejních ukazatelů,
 určení vhodných distribučních kanálu, cenové politiky,
 specifikace prodejních plánů z hlediska obratů a rozpočtů,
 tvorba marketingové propagace, kampaní,
 sledování konkurence, stálá analýza trhu,
 vedení a motivace obchodního týmu,
 pozitivní reprezentace hotelu a udržování kontaktu se zákazníky,
 pravidelný report řediteli, zastupování společnosti na mezinárodních akcích.

Požadujeme:
 praxe z obchodního oddělení min. 3 roky na obdobné manažerské pozici v hotelu,
 perfektní znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem,
 vysokoškolské vzdělání ekonomického či obchodního směru výhodou,
 orientace na výsledky, ekonomický přehled, obchodní drive,
 zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců,
 výborné komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování,
 schopnost efektivně vést a motivovat tým,
 přirozený respekt a smysl pro týmovou práci.

Nabízíme:
 adekvátní platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
 atraktivní pracovní prostředí, účast na mezinárodních akcích,
 zázemí prosperující mezinárodní společnosti.

Nástup: ihned

Rádi se o Vás dozvíme více, předem děkujeme za CV na: job@dream-job.cz

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs