Deputy Director of Sales & Marketing – hotelový řetězec, Praha

Naším klientem je úspěšný hotelový řetězec provozující 4* a 5* hotely v atraktivních lokalitách nejen v Praze, ale také ve známých lázeňských centrech. Společnost nyní provozuje více než 10 úspěšných provozů s širokým spektrem zaměření a v blízké době je v plánu realizace dalších investičních záměrů.
Do vyššího managementu společnosti nyní hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Deputy Director of Sales & Marketing pro celý cluster.

Náplň práce:
• plnohodnotné zastupování DOSM ve všech jeho povinnostech,
• úzká spolupráce na vedení obchodního týmu, kontrola plnění plánů,
• hledání nových možností spolupráce i prodejních cest v rámci aktivního salesu,
• spolupráce při tvorbě veškerých prodejních a marketingových kampaní,
• reprezentace společnosti na mezinárodních akcích, podpora pozitivního PR značky,
• pravidelná komunikace s obchodními partnery, vedením i týmem, reporting, hodnocení výsledků atd.

Požadujeme:
• minimálně 3 roky na manažerské obchodní pozici v hotelu,
• orientace na trhu cestovního ruchu, znalost konkurence,
• perfektní Aj, znalost Nj nebo Rj velkou výhodou,
 vysokoškolské vzdělání vítáno a stejně tak i předchozí zkušenost v oblasti lázeňství,
• prokazatelné zkušenosti s vedením týmu,
• perfektní ekonomický přehled, orientace na výsledky,
• řidičský průkaz sk. B, ochota příležitostně cestovat.

Nabízíme:
• atraktivní pracovní příležitost u úspěšné společnosti,
• možnost výrazného ovlivnění výsledků práce velkého týmu,
• adekvátní finanční ohodnocení, firemní benefity,
• možnost účasti na mezinárodních akcích a konferencích,
• zázemí krásných hotelů stále rostoucí značky.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.