Cluster Event Center Manager – hotelová společnost, Praha

Naším klientem je významná hotelová síť operující napříč ČR, která má za sebou úspěšný re-branding a před sebou velké investiční záměry. Na centrálu společnosti, která sídlí ve velmi dobře dostupné lokalitě nedaleko historického centra Prahy, hledáme aktivního a energického kandidáta/ku na pozici Cluster Event Center Manager.

Náplň práce:
• řízení samostatného event booking centra pro několik hotelů v ČR,
• zpracování a koordinace poptávek, nabídek – MICE různého typu,
• výběr, zaškolení a motivace týmu, komunikace se všemi hotely v rámci clusteru,
• akvizice obchodních příležitostí, aktivní péče a spolupráce se stávajícími partnery,
realizace obchodní strategie především v oblasti MICE,
spolupráce se všemi odděleními a efektivní předávání informací v rámci celého clusteru,
vedení databáze klientů a reprezentace značky.

Požadavky:
 zkušenost s vedením týmu, předchozí praxe v oblasti MICE min. 3 roky,
• perfektní úroveň angličtiny v mluvené i psané formě, další jazyk výhodou,
• ekonomický přehled a znalost obchodní korespondence, reportingu,
 výborné prezentační a komunikační schopnosti,
• minimálně středoškolské vzdělání, VŠ výhodou,
• flexibilitu a ochotu cestovat v rámci náplně práce,
odolnost vůči stresu a schopnost dělat zásadní rozhodnutí.

Nabízíme:
 zajímavou a dynamickou pracovní náplň, projekt pro stále expandující společnost,
• atraktivní pracovní prostředí a zázemí stále expandující značky,
• adekvátní platové ohodnocení, firemní bonusy a výhody,
HPP na dobu neurčitou, podporu vedení.

V případě, že Vás nabídka zajímá blíže, budeme se těšit na zaslané CV – ideálně v angličtině na: job@dream-job.cz, děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs