Chůva/hospodyně – VIP klient, Praha

Hledáme spolehlivou a aktivní dámu, která má pozitivní přístup k životu a dostatek energie na pomoc s hlídáním 3 fajn dětí v předškolním věku i s chodem domácnosti.

Jde o českou rodinu žijící v krajní části Prahy, která by ráda našla někoho na dlouhodobou spolupráci v rozsahu 40 hodin týdně.

Pracovní doba: 12 – 20 hod., víkendy a změny vždy dle potřeb a dohody.

Náplň práce:
vyzvedávání dětí ze školy a školky, rozvoz na kroužky,
odpolední program venku i doma – kladný vztah k sportu více než vítán (kola, brusle atd.)
příprava na druhý den, pomoc s úkoly, hygienou,
zabezpečení menších nákupů, příprava svačin popř. večeře pro děti,
dle potřeby pomoc v domácnosti – běžný menší denní úklid, žehlení atd.,
jednou za týden nebo za dva možnost zůstat do pozdějších hodin,
hlídání dětí při nemoci.

Požadavky:
prokazatelná zkušenost s péčí o děti min. 5 let a především chuť a energii pro tuto práci,
řidičský průkaz sk. B – aktivní řízení v pražském provozu (auto bude k dispozici),
spolehlivost, trestní bezúhonnost,
odolnosti vůči stresu a veselou mysl,
adekvátní komunikační schopnosti,
bez alergií nebo fobií na domácí mazlíčky (pes, kočka).

Nabízíme:
adekvátní ohodnocení a prostor pro příjemnou a dlouhodobou spolupráci,
příjemné pracovní prostředí a 3 fajn holčičky, které se už těší na novou milou paní, se kterou budou trávit svůj čas:)

Nástup: IHNED nebo v září

Jestliže můžete nabídnout nutnou dávku energie a máte rády děti, zašlete nám svůj profesní životopis emailem na job@dream-job.cz a my se Vám v každém případě ozveme!