Application Specialist – hotelové operativní systémy, Praha

OBSAZENO

Personální agentura
Dream Job
specialista na gastro jobs

Pro prestižní 4hvězdičkový lázeňský hotel s lékařskou péčí v západních Čechách hledáme zkušeného General Managera, který je schopen převzít odpovědnost za vedení hotelu a má plynulou znalost německého jazyka.

Náplň práce:

  • Zajištění bezchybného chodu hotelu na mezinárodní úrovni
  • Odpovědnost za obsazenost a lázeňský servis
  • Přebírání odpovědnosti za správu a využití finančních prostředků
  • Plánování strategií pro generování příjmů a optimalizaci nákladů v krátkodobém i dlouhodobém horizontu
  • Vytváření rozpočtů a asistence při implementaci strategií prodeje a rozpočtových cílů
  • Delegování úkolů podřízeným a pravidelná kontrola jejich realizace
  • Koordinace aktivit všech zaměstnanců a udržování plynulého chodu
  • Inspirace a zhodnocení pracovního výkonu podřízených
  • Optimalizace nákladů spojených s provozem hotelu a zajištění efektivity nákladových procesů
  • Aktivní zapojení se do chodu hotelu ve své specializaci ( ať je to Sales či FB nebo SPA)

Požadavky:

  • Minimálně 10 let zkušeností na vedoucích pozicích v hotelnictví
  • Praxe v mezinárodním prostředí či v hotelovém řetězci – velkou výhodou
  • Plynulá znalost německého jazyka podmínkou, angličtina mírně pokročilá
  • Zkušenosti s vedením týmu (minimálně 50 lidí)
  • Expert v oblasti sales či  Food & Beverage nebo spa
  • Komunikační a leadership dovednosti
  • Vysokoškolské vzdělání
  • Smysl pro detail
  • Předchozí zkušenost s finančními výkazy, jejich pochopení a interpretace
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení a bonusový systém
  • Podpora silné a stabilní společnosti
  • Další benefity

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a jste připraveni na novou výzvu, zašlete prosím svůj životopis společně s motivačním dopisem na job@dream-job.cz.