Application Specialist – hotelové operativní systémy, Praha

Pro našeho klienta, kterým je úspěšná společnost zastupující PMS a hotelový operativní systémy, hledáme zkušeného Application Specialist.  Společnost, s téměř 30ti letou tradicí v mezinárodním měřítku, disponuje více než 3 tisíci spokojenými klienty hotelové sféry.

Náplň práce:
 konzultace s klientem, analýza procesů a následná implementace softwaru šitá na míru,
 zabezpečení optimálního nastavení systému dle přání klienta,
 provádění včasné výstavby, konfigurace a instalace hotelových řešení,
 kontrola funkčnosti instalovaného systému,
 poskytování technické podpory klientům na základě jejich požadavků,
 operativní řešení a koordinace vzniklých komplikací software s klientem,
 pravidelné vyhledávání nových IT příležitostí (inovace v oblasti hotelových řešení),
 spolupráce s dalšími členy IT týmu.

Požadavky:
 zkušenosti na pozici – IT konzultant, Application Consultant a podobně alespoň 2 roky,
 ukončené SŠ vzdělání, VŠ vzdělání v oblasti informatiky či výpočetní techniky výhodou ale není podmínkou,
 všeobecný přehled v IT oblasti, základní znalosti PMS, SQL, Oracle,
• anglický jazyk na komunikativní úrovni vzhledem k cestám za hranice ČR (Německo, Polsko, Slovenská Republika) a aktivní komunikaci s klienty,
 analytické myšlení, ochota cestovat,
 základní znalost programování a orientace v databázích výhodou,
 zkušenosti z používání hotelových operativních systému výhodou,
 komunikativnost a aktivní přístup k práci,
 zájem o IT a inovace.

Nabízíme:
 odpovídající finanční ohodnocení,
 příjemné pracovní prostředí kanceláří na Praze 4,
 zaměstnání ve stabilní společnosti
• možnost cestovat v rámci náplně práce

Pokud Vás pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli více informací, neváhejte nás kontaktovat emailem na job@dream-job.cz společně s Vaším přiloženým CV! Těšíme se na spolupráci!