Account Manager Specialist – Gastro, Praha

Pro našeho klienta, kterým je významná výrobní a distribuční společnost na trhu nealko nápojů, hledáme aktivního a samostatného manažera s adekvátním přehledem v oblasti HORECA na novou pozici Account Manager Specialist – Gastro. Jde o roli obchodně-strategickou v rámci trhu ČR a SR, která bude mít za úkol, dle nastavených cílů společnosti, navrhovat a spolupracovat na prodejních a marketingových aktivitách, které obchodním týmům mohou pomoci dosahovat konkurenční výhody a lepších výsledků.

Náplň práce:
 navrhování a tvorba strategických plánů rozvoje prodejních gastro kanálů,
 vyhledávání nových příležitostí na trhu a aktivní spolupráce s obchodním týmem,
aktivní spolupráce na trade marketingových aktivitách brandu,
 sledování trendů, chování zákazníků a skutečný zájem o gastro svět,
 nastavování standardů pro merchandising portfolia produktů, reporting,
podpora a reprezentace značky, samostatné rozhodování a hledání optimálních řešení.

Požadujeme:
min. středoškolské vzdělání, ŘP sk. B a ochotu pravidelně cestovat,
 background min. 3 roky na obdobné obchodní pozici v rámci segmentu HORECA / FMCG,
• prokazatelné výsledky a znalosti gastronomického prostředí a trhu,
• vyrovnanou osobnost, která je připravena pracovat samostatně a zároveň zůstat součástí týmu,
• jasnou orientaci na spokojenost zákazníka, obecný přehled v preferencích a požadavcích na standardy dodavatelských služeb,
• schopnost analytických postupů a myšlení v souvislostech.

Nabízíme:
• zázemí a podporu významné domácí značky
s tradicí i inovativními přístupy,
• vysoce odpovědnou, samostatnou a nestereotypní pozici s adekvátním finančním ohodnocením,
• služební automobil i pro soukromé účely,
• fajn tým, který má jasný společný cíl!:)

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.