ikona-pozice-general_manager

Vedoucí pobočky – řetězcový fastfood

Praha, regiony
NOVÉ
Máte chuť být součástí velmi známého a oblíbeného řetězcového fastfoodu? Pro více poboček napříč ČR hledáme zkušené a dynamické vedoucí provozu. Schopné leadery, kteří přinesou do týmu svojí energii a budou dále rozvíjet svůj tým. Pokud máte zkušenost v řetězovém fastfoodu, nebojíte se převzít zodpovědnost zavedeného konceptu, dejte nám o sobě vědět.
Jazykové dovednosti
anglický jazyk

Náplň práce:

  • Kontrola servisu a poskytovaných služeb, kvality pokrmů,
  • organizace práce a směn zaměstnanců, motivace kolegů, podpora týmu,
  • trénování nových i stávajících zaměstnanců,
  • dbát na čistotu v restauraci,
  • zapojení do každodenního provozu – komunikace s hosty a zajištění toho nejlepšího zákaznického servisu,
  • administrativa spojenou s chodem pobočky,
  • komunikace s dodavateli, udržení optimálního stavu zásob a efektivity prodeje.

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti v řetězcovém fastfoodu, zkušenosti v gastronomii,
  • znalosti procesů gastronomie a zajištění hladkého chodu provozovny,
  • zkušenosti s vedením týmu, schopnost práce pod tlakem,
  • znalost AJ a ČJ na komunikativní úrovni, aktivní znalost MS Office,
  • rozhodnost, organizační dovednosti, smysl pro detail,
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita,
  • reprezentativní vystupování, přirozenou autoritu a drive.

Nabízíme:

  • Zázemí a podporu silného brandu,
  • odpovídající fixní finanční ohodnocení + motivační bonusy, firemní benefity,
  • možnost realizovat své nápady při dalším rozvoji úspěšného řetězce,
  • podporu dalšího vzdělávání a růstu, sehraný tým a přátelské prostředí.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a jste připraveni na novou výzvu, zašlete prosím svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!