Vedoucí lékař/ka – termální lázně, Jeseníky

Pro termální lázně, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí lékař/ka. Lázně patří mezi nejstarší a nejvýznamnější na Moravě. Leží v malebné horské obci, která se rozprostírá v CHKO Jeseníky. Vyvěrají zde sirné termální prameny, které mají léčebné účinky převážně na pohybový aparát. Lázeňská nabídka je opravdu široká, a to jak v rozsahu procedur, tak v komfortu ubytování.

Náplň práce:

  • příjem léčených hostů, provedení vyšetření, stanovení léčebného plánu včetně diagnostiky a ordinace dalších potřebných vyšetření,
  • kontrola léčících se hostů,
  • výstupní vyšetření léčených hostů před ukončením lázeňského pobytu,
  • hodnocení efektu podstoupeného léčení,
  • vedení lékařské dokumentace dle příslušných metodických pokynů,
  • účast na odborných školeních, konzultace s vedoucím lékařem společnosti.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání se specializací neurologie, ortopedie nebo interny, specializace z RFM vítána,
  • předchozí zkušenosti s vedením týmu,
  • odolnost vůči stresu, empatické a profesionální vystupování,
  • proaktivní přístup k práci.

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení,
  • zaměstnanecké slevy, možnost cestovat za příjemné ceny v rámci společnosti,
  • možnost a podpora dalšího odborného vzdělávání,
  • služební byt, příspěvek na dopravu, pracovní doba (7-15 h),
  • příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě.

V případě, že můžete naplnit uvedené požadavky a chcete se dozvědět více, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz, předem děkujeme! Tým Agentury Dream Job s.r.o.