Travel Specialist – koncertní zájezdy, Praha

Právě obsazujeme zajímavou pozici Travel Specialist, na kterou hledáme organizačně schopného kandidáta/ku se smyslem pro detail, znalostí Aj a Nj a především chutí stát se aktivní součástí zajímavých hudebních akcí nejen v rámci ČR. Naším klientem je významná cestovní agentura, jejíž profesionální tým každoročně připravuje a následně realizuje desítky kulturních akcí, primárně v oblasti klasické hudby.

Vaším úkolem bude:
celková koordinace incomingových zájezdů (koncertní turné) ve spolupráci s partnerskými agenturami,
zabezpečení a organizace celého programu: tvorba itineráře a jeho odsouhlasení s klienty i partnery, logistika, ubytování,
zajištění inspekčních cest partnerských agentur u pořadatelů,
kontrola technického zázemí každé akce (koncertu) ve spolupráci s pořádajícími partnery, zajištění kvalitních Tour Guides,
spolupráce na marketingu pořadatelů s cílem adekvátní propagace akce a maximální návštěvnosti (fotodokumentace, letáky, články, zajištění vstupenek),
sledování a kontrola průběžných výdajů, dodržování smluvených marží,
práce v interním systému, aktualizace dat, rezervace, rooming list, archivace atd.,
celkové vyhodnocení každé akce/zájezdu, vystavení a kontrola finální faktury.

Požadujeme:
předchozí zkušenost z obdobné pozice: CK, CA, Event Management, Reservations apod.,
perfektní znalost Aj v kombinaci s Nj (další jazyk výhodou: polština, korejština, čínština),
min. středoškolské vzdělání, reprezentativní vystupování,
kladný vztah ke kultuře a hudbě, cílevědomý a odpovědný přístup.

Nabízíme:
velmi různorodou a nevšední práci v sehraném týmu,
podporu kolegů a vysokou míru vlastní zodpovědnosti,
možnost aktivně se podílet na krásných kulturních akcích,
klidné pracovní prostředí na pražských Vinohradech,
25 dní dovolené a adekvátní finanční ohodnocení.

V případě, že Vás pozice zaujala a chcete být součástí organizace koncertních turné, neváhejte a zašlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím job@dream-job.cz! Budeme se těšit na Váš feedback!