Technický koordinátor s NJ – gastro, střední Čechy

Pro velkokapacitní gastro provoz v Mladé Boleslavi hledáme zkušeného Technického koordinátora/ku, který převezme dohled nad výstavbou nové kuchyně a skladů. Hledáme schopného koordinátora, který v termínu pomůže dokončit plánované projekty. K dispozici dostanete firemní vůz a adekvátní platové ohodnocení.

Náplň práce:
• projektové řízení, plánování, koordinace speciálních projektů,
• zpracování podkladů pro projekty, vyhodnocování, ověřování, komunikace s klientem,
• úzká spolupráce s mkt odd, provozem, výrobním oddělením,
• zpětná vazba na dohled na termínové dodržování projektů.

Požadavky na pozici:
• min. SŠ technického vzdělání, technický směn s praxí 5 let nebo VŠ s praxí 3 roky,
• znalost výkresové dokumentace, ekonomické znalosti,
• řídící a organizační schopnosti, znalost NJ – komunikativní úroveň, (prezentace projektu před majiteli v němčině),
• komunikační a vyjednávací schopnosti na excelentní úrovni jsou nutnou podmínkou,
• flexibilita, důslednost.

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vašeho CV na email: job@dream-job.cz.

Těšíme se na spolupráci.