Store Manager – premium Deli & Coffee concept, Praha

Praha
CLOSED

Pro známý brand s mezinárodní působností a jejich jedinečný koncept premiových delikates a kávy obsazujeme pozici Store Manager. Hledáme aktivního leadera, kterého obchod baví a kvalitní zákaznický servis je pro něj standardem. Orientace v oblasti premium food / beverage je zde potřeba, stejně jako znalost místního trhu. Jedná se o menší provoz, kde je žádoucí prostor pro individuální péči a přístup k zákazníkům. Známá značka je zárukou kvality a lokalita v samém centru Prahy je ideálním místem nejen pro zahraniční zákazníky, ale především i pro lokální klienty, se kterými budete v pravidelném kontaktu. Jedná se o pilotní pražský projekt s reálnou expanzí v dohledné době.

Náplň práce:
koordinace a řízení každodenního provozu obchodu, vedení a motivace menšího prodejního týmu,
plánování služeb, monitoring trhu a konkurence, zajištění nejvyšších standardů zákaznického servisu,
monitoring trhu a konkurence – rozvoj prodejní strategie, plánování výsledků a jejich naplňování,
• inventory management – optimalizace skladových zásob, nákup/objednávky, pravidelná komunikace s centrálou ve Vídni,
zodpovědnost za dodržování platné legislativy a veškerých hygienických standardů při práci s potravinami.

Koho hledáme:
manažera s ekonomickým přehledem, který si umí stanovit priority a komunikovat je dále,
• člověka, který je aktivní a komunikativní, umí naslouchat a převzít zodpovědnost za výsledky svého týmu,
profesionála s ČJ na úrovni rodilého mluvčího + velmi dobrá AJ – komunikace a reporting na zahraniční centrálu,
• pozitivní osobnost se zdravými ambicemi a kladným vztahem ke kvalitním produktům.

Nabízíme:
Krásné pracovní prostředí, profi tým, podpora managementu s jasnou vizí do budoucna i možnosti dalšího růstu – plánovaná expanze,
spolupráce na HPP, motivační bonusový systém, 5 týdnů dovolené, stravenky, slevy na nákup, penzijní připojištění atd.

Nástup: dle dohody, možný ihned

V případě, že Vás tato příležitost zaujala a můžete nabídnout očekávané zkušenosti, rádi se podělíme o bližší informace a předem děkujeme za zaslané CV v angličtině na: job@dream-job.cz

Tým Agentury Dream Job s.r.o.