Senior Sales Manager – 5* lázeňský resort, západní Čechy

Pro krásný hotelový resort v lázeňské oblasti západních Čech, který je součástí zahraničního chainu, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici Senior Sales Manager. Tato role vyžaduje výbornou orientaci na trhu, schopnost aktivně se podílet na tvorbě inovativních postupů, pružně reagovat na stále se měnící situaci v cestovním ruchu a chuť zapojit se do společných cílů. Aktuálně je v plném proudu celkový upgrade hotelu na 5* komfort a úroveň služeb.

Co bude Vaším úkolem:

  • prodej hotelových kapacit, komunikace s partnery, cestovními kanceláři i přímými hosty,
  • stanovení cenové politiky a strategie prodeje pro jednotlivé segmenty,
  • spolupráce s centrálou společnosti i ostatními obchodními odděleními v rámci řetězce,
  • příprava nabídek a smluv včetně obchodních podmínek pro všechny partnery,
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky,
  • příprava a koordinace střednědobých a dlouhodobých prodejních kampaní,
  • organizace a zajištění akcí na podporu prodeje a účast na nich,
  • reporting  – příprava podkladů o prodejních aktivitách ze systému Protel,
  • úzká spolupráce s celým týmem.

Jaký profil hledáme:

  • zkušenost minimálně 5 let z obdobné obchodní pozice v rámci hotelnictví (alespoň 2 hotely),
  • velmi dobrá znalost německého a anglického jazyka, znalost ruského jazyka vítána,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, proklientský přístup,
  • orientace v oboru, základní přehled o konkurenci,
  • ukončené vzdělání v oboru cestovního ruchu velkou výhodou,
  • pozitivní přístup k životu i práci, týmový hráč.

Co můžeme nabídnout:
pěkné platové ohodnocení a firemní bonusy,
silné zázemí a podporu stabilní hotelové společnosti,
krásné pracovní prostředí.

Nástup: 04-05/2021

V případě, že Vás nabídka oslovila a můžete naplnit zmíněné požadavky, rádi se o Vás dozvíme více a předem děkujeme za CV v Aj na: consultant@old.dream-job.cz.forrest.miniserver.cz

Agentura Dream Job – specialista na gastrojobs