Senior Accounts Receivable – pražská centrála 5* resortu na Zanzibaru, Praha

Rádi bychom vám představili naši prosluněnou a atraktivní pracovní nabídku. Pro pražskou centrálu luxusního 5* hotelového resortu na Zanzibaru, hledáme kandidáta/ku na pozici Senior Accounts Receivable, jehož primární činností bude kontrola přijatých plateb klientů, provádění finančních transakcí kreditních karet a příprava faktur. Člověku na této pozici by neměla chybět orientace na čísla, analytické myšlení a pro klientský přístup.

Náplň práce:
centrální supervize Accounts Receivable v Praze i na Zanzibaru (cca 2x ročně služební cesta),
shromažďování veškerých účetních dokladů a ověřování jejich správnosti,
spolupráce s účetním oddělením, správa pohledávek hotelového resortu,
příprava, kontrola a evidence faktur pro odběratele služeb,
kontrola přijatých faktur,
zaznamenávání transakcí platebních karet, šeků a plateb v hotovosti,
pravidelná aktualizace údajů v systému a aktualizace tabulky neuhrazených faktur,
práce s účetním systémem Sharepoint,
report Finančnímu řediteli.

Požadavky:
ukončené VŠ vzdělání – ekonomického směru výhodou,
prokazatelné zkušenosti z dané pozice ideálně z hotelového prostředí min. 3 roky (případně z obdobné finanční pozice),
znalost práce v systému Fidelio velkou výhodou,
znalost hotelového prostředí velkou výhodou,
pokročilá znalost angličtiny,
znalost práce na PC – přehled práce s interními software a MS Office (Excel, Word, PP),
analytické myšlení, důraz na detail a čísla,
pro klientský přístup, skvělé komunikační schopnosti,
schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Nabízíme:
práci v příjemném prostředí stabilní společnosti,
odpovídající mzdové ohodnocení,
• služební cesty 2x ročně na Zanzibar,
nástup možný v červnu 2019,
spoustu dalších zajímavých benefitů.

Pokud Vás zajímá více informací o pozici, kontaktujte nás telefonicky na 773 565 896 nebo emailem na job@dream-job.cz. Tým Dream Job.