Šéfkuchař v hotelu – Špindlerův Mlýn

regiony

Do populárního hotelového resortu na horách ve Špindlerově Mlýně s celoročně vytíženým provozem hledáme nového kolegu do kuchyně na pozici Šéfkuchař s předchozí zkušeností s koordinací směny a přípravou i sestavováním menu (plné penze, polopenze (150+ pokojů). Hotel je součástí známého řetězce, kde se nemusíte se obávat nestability, počítá se s dlouhodobou spoluprací. O své lidi se společnost postarala i v těžkém období předchozích let a dlouhodobě se těší i velmi pěknému hodnocení hostů.

Náplň práce:
  • Chod hotelové kuchyně – tvorba menu, kalkulace, příprava pokrmů.
  • Skladové hospodářství – zajištění zásobování, komunikace s dodavateli, inventury.
  • Vedení a motivace svého týmu.
  • Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů na pracovišti.
Koho hledáme:
  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti.
  • Někoho, kdo je schopen přijít s novými návrhy, má zkušenosti s vedením lidí a gastronomie ho jednoduše baví.
  • Někoho, kdo zvládne i důležitou administrativní část – kalkulace, hlídání food costu, dohlížení na evidenci docházek apod.
Nabízíme:
  • Budete pracovat v designovém 4hvězdičkovém hotelu s nádherným výhledem na údolí sv. Petra.
  • Preferujeme dlouhodobé pracovní vztahy a pracovní poměr na dobu neurčitou po uplynutí zkušební doby.
  • Zajišťujeme pro vás různá praktická školení či kurzy, pořádáme celofiremní teambuildingy, kde poznáte kolegy z celého řetězce.
  • Společnost se o všechny své zaměstnance dobře postarala i během pandemie, hotel jsme otevírali se stejným týmem. Protože na našich zaměstnancích nám opravdu záleží.
Benefity:
  • Balíček benefitů po zkušební době (skipasy na přilehlé sjezdovky zdarma, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Pobyty na všech hotelech v řetězci pouze za 270 Kč / osobu / noc! Můžete využívat Vy i Vaše blízká rodina a navíc máte znatelné slevy na F&B služby. Můžete si tedy užívat našich krásných hotelů za velmi přívětivých podmínek
  • Stravování na hotelu zdarma
  • Ubytování za 1.300 – 1.500 Kč – na domluvě, dle možností hotelu
  • Nově vybavené fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Mzdové ohodnocení si upřesníme na případném pohovoru. Kromě pěkné základní mzdy jsou samozřejmostí veškeré zákonné příplatky a také kvartální odměny, na kterých se tu podílíme všichni jako tým!

Těšíme se na zaslané životopisy na job@dream-job.cz. Děkujeme!