ikona-pozice-head_chef

Šéfkuchař – unikátní asijská restaurace, Praha

Praha
NOVÉ
Pro prestižní asijskou restauraci v centru Prahy hledáme zkušeného šéfkuchaře. Restaurace se pyšní svou dlouholetou tradicí a reputací za vynikající gastronomický zážitek spojený s nejvyšší úrovní servisu. Je známá svými autentickými asijskými pokrmy, které jsou připravovány s ohledem na tradiční techniky a přesnost. Hledáme zkušeného a odhodlaného profesionála s širokým spektrem kulinářských dovedností a znalostí, který bude sdílet vášeň pro kvalitní stravování a gastronomickou excelenci.
Jazykové dovednosti
Anglický jazyk

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod kuchyně na všech úsecích,
  • organizace práce, tvorba menu i speciálních nabídek, příprava pokrmů, nastavení standardů,
  • kalkulace, skladové hospodářství, inventury, komunikace s dodavateli, optimalizace nákladů,
  • spolupráce se všemi odděleními, plánování a reporting výsledků,
  • zodpovědnost za celkový gastronomický zážitek hostů,
  • odpovědnost za kvalitu i dodržování platné legislativy (HACCP, BOZP).

Požadujeme:

  • Zkušenosti s a la carte menu, zkušenosti s asijskou kuchyní velkou výhodou,
  • znalosti tvorby menu, inventur, cenotvorby a kalkulací,
  • prokazatelná praxe min. 3 roky na pozic zástupce šéfkuchaře, šéfkuchař,
  • zkušenosti zajištění hladkého provozu kuchyně,
  • vyučení v oboru, komunikativní angličtina, ekonomický přehled,
  • zájem o zdokonalování v gastronomii a posouvání sebe a svého týmu kupředu,
  • reálného uvažování ve své kreativitě, svěžího myšlení a špetky respektu.

Nabízíme:

  • Odpovídající fixní finanční ohodnocení + motivační bonusy, firemní benefity,
  • práci v prestižní restauraci v srdci Prahy,
  • stabilní a motivující pracovní prostředí.

V případě, že odpovídáte uvedeným požadavkům a máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na email: job@dream-job.cz.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Svůj životopis nám můžete zanechat právě teď!